Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > NİYAZİ ÖZCAN: “İSTANBUL ÇÖZMEZSE ANKARA’YA PAŞAYA…”

NİYAZİ ÖZCAN: “İSTANBUL ÇÖZMEZSE ANKARA’YA PAŞAYA…”

Kdz. Ereğli TSO Başkanvekili Niyazi Özcan Cuma günü İstanbul Ataşehir’de Erdemir Ofisi önünde yapılacak eylem öncesi Ereğli Haber’e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Özcan “Bizi hiç kimse yolumuzdan döndüremez. Ben bu güne kadar ne söz verdiysem ne pahasına olursa olsun sözümden dönmedim. İstanbul çözüm olmazsa Ankara’da paşaya gideriz” dedi.

19.Haziran.2014 Perşembe 11:53
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli TSO Başkanvekili Niyazi Özcan ilçedeki tüccar ve nakliyecilerin “Erdemir’in ruhunu aramaya gidiyoruz” sloganıyla çıktıkları yolda kendilerine destek vereceğini söyledi. Erdemir’in bedeninin Ereğli’de ancak ruhunun nerede olduğunun bilinmediğini ifade eden Özcan, eylemden vazgeçileceği yönündeki iddiaları da yalanladı.

Ereğli’de ki tüccar ve nakliyecinin hak arama mücadelesinde yanlarında ve öncü olacağına söz verdiğini dile getiren Özcan “Beni tanıyanlar iyi bilir. Ben bu güne kadar kime ne söz verdiysem ne pahasına olursa olsun dönmedim. Biz tüccar ve nakliyecilerimiz için çözüm istiyoruz. Ama karşımızda muhatap yok. Erdemir’in bedeni Ereğli’de ama ruhu nerede belli değil. Bizde bu düşünceden yola çıkarak İstanbul Ataşehir’e Erdemir’in ruhunu aramaya gidiyoruz. O ruhu İstanbul’da bulamazsak sonraki adım Ankara. Ankara’ya OYAK’ın önüne gider paşamıza Erdemir’in ruhunu sorarız. Bu iş çözülene kadar asla vazgeçmek yok. Ben bütün tüccar ve nakliyeci arkadaşlarımızı Cuma günü (yarın) sabah Ereğli’de ki Toyota bayii önünde buluşmaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak : EREĞLİ HABER
Bu haber 6750 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler