Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Sağlık > ALAPLI ESNAF ODASINDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

ALAPLI ESNAF ODASINDAN KAN BAĞIŞI KAMPANYASI

Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kızılay Şubesi işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kan bağışı kampanyasında 150 ünite kan toplandı.

10.Ekim.2014 Cuma 9:22
A A A

Ereğli Haber - Zonguldak’ın Alaplı ilçesi Esnaf ve Sanatkarlar Odası ve Kızılay Şubesi işbirliği ile kan bağışı kampanyası düzenlendi. Kan bağışı kampanyasında 150 ünite kan toplandı.

Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası tarafından Kızılay Şubesi işbirliği ile oda tarihinde ilk kez kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi. Kan bağışı kampanyasına esnaflar ve vatandaşlar büyük ilgi gösterirken, 150 ünite kan toplandı.

Oda tarihinde ilk kez gerçekleştirilen kan bağış kampanyasında hedefe ulaştıklarını ifade eden Alaplı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muharrem Gelgeç, “Oda tarihinde ilk defa kan bağışı kampanyası düzenledik. Bu kampanyaları yılda iki kez olmak üzere geleneksel hale getirmeyi düşünüyoruz. Düzenlediğimiz ilk kan bağışı kampanyasında hedefimize ulaştığımız için çok mutluyuz. Bu vesile ile kan bağış kampanyasına destek veren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak : İHA
Bu haber 4421 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler