Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Yasin ÇİÇEK > HİKAYENİN BAŞLANGICI

HİKAYENİN BAŞLANGICI

Merhabalar KDZ.EREĞLİ HABER okuyucuları,

08.Kasım.2014 Cumartesi 10:57
A A A

Şuana kadar yazmış olduğum ve Allahı'n izniyle yazmaya devam edeceğim şiirlerde, dizelerde, tek bir amacım var farklı bireylerin (bazılarının farklı gördüğü bireylerin) yaşadıkları hayatları, acıları, zorlukları, hayalleri, küçücük sevinçleri, uzun lafın kısası bizleri tanıtmak istiyorum.

Şuana kadar da başarılı olduğumu düşünüyorum çünkü gördüğüm tepki iyi yönde.

Bu yazımda sizlere yazmaya nasıl başladığımdan ve yazmaya başladığımdan bu yana hayatımda neler değiştiğinden bahsedeceğim.

Ben bir şeyler karalamaya başlayalı tam üç yıl oldu.

2011 yılında bazı psikolojik sorunlar yaşadım bir de buna ergenlik dönemi de eklenince psikolojik yardım alma gereksimi duydum ve fizik tedavi gördüğüm kurumda görevli olan psikoloğa başvurdum.

Şuan zihninizden "Aaa psikoloğa gitmiş delirmiş" diye geçebilir bence geçmemeli.

Çünkü her insanın hatta her canlının desteğe yardıma ihtiyacı olabilir nasıl ağır bir eşya kaldırırken yardım alıyorsak zihnimize ağır gelen sorunlar için de yardım almalıyız.

Ben yaklaşık iki yıl kadar yardım aldım psikoloğum benim konuşkan olduğumu ve kendimi iyi ifade ettiğimi fark ederek beni yazı yazmaya teşvik etti.

Önceleri karşı çıktım çünkü o sıralar yeniliklere kapalı sabit fikirli biriydim.

Yine bir gün odamda yatarken yine duvarlara projeksiyon misali bir şeyler yansıtmışken elim klavyeme gitti ve gidiş o gidiş.

Bunları ilk defa sizlere anlatıyorum ailem dahi bu kadar ayrıntılı bilmiyor yazılarım beğenildikçe bu işin üzerinde daha fazla durdum bir zaman sonra sizlere yazılarımı okutma fırsatı yakaladım bu bana özgüven getirdi ve istersem her şeyi başarabileceğimi gösterdi.

Beni en çok şaşırtan şey ise tanıdıklarımın ve akrabalarımın bana çok daha yakın davranmalarıydın bu beni hem üzdü hem de mutlu etti.

Çünkü ben yine bendim sadece içimdekileri sansür kullanmadan kağıda döküyordum ama olsun geç de olsa beni fark etmeleri güzeldi.

Evet şuan KDZ.EREĞLİ HABER okuyucularının bir çocuğu beni tanıyor hatta girdiğim ortamlarda bile tanınıyorum.

Yüce Allah bana öyle bir yetenek verdi ki hem yazıyorum ruhum rahatlıyor hem de yazıyorum farklı farklı yaşamlara dokunuyorum.

Gelecek için planım ise kitap ya da kitaplar yazmak.

Olur mu?

Olmaz mı?

İşte onu sadece Yüce Allah biliyor.

KENDİZE ÇOK İYİ BAKIN, HOŞÇAKALIN.

Bu haber 2848 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler