Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Sağlık > ANADOLU HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

ANADOLU HASTANESİ KADROSUNU GÜÇLENDİRDİ

Kdz.Ereğli’de hizmet veren Özel Anadolu Hastanesi KBB.Uzmanı Op.Dr.Murat Erdoğan ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Seçkin Yakup Duman’ı bünyesine katarak kadrosunu güçlendirdi.

06.Aralık.2014 Cumartesi 18:01
A A A

Ereğli Haber- Karadeniz Ereğli ilçesinde gerek teknik donanım ve gerekse sağlık personeline sürekli takviye yaparak halka daha iyi sağlık hizmeti sunan Özel Anadolu Hastanesi son olarak Kulak Burun Baoğaz (K.BB.) Uzmanı Op.Dr.Murat Erdoğan ve Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Seçkin Yakup Duman ile anlaştı.
Anadolu Hastanesi ile anlaşan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Seçkin Yakup Duman ve Kulak Burun Boğaz Uzmanı Murat Erdoğan 08 Aralık 2014 pazartesi gününden itibaren hasta almaya başlayacaklar.
Hastane Müdürü Şahin Ekçi; “2011 İsviçre Davos’ta estetik ve fonksiyonel burun ameliyatlarıyla ilgili çalışmalarıyla 1.'lik ödülü kazanan K.B.B.Uzmanı Op.Dr.Murat Erdoğan Hastanemizde hasta kabulüne 08 Aralık 2014 pazartesi gününden itibaren başlayacaktır. Aynı zamanda 5 yıldır Özel Ereğli Echomar Hastanesi'nde kendini kanıtlamış ciddi bir hasta potansiyeline sahip genç ve dinamik olan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr. Seçkin Yakup Duman'da hastanemizde pazartesi gününden itibaren hasta almaya başlayacaktır. Hastanemiz her geçen gün gücüne güç katmaya devam ediyor. Ereğli ve bölge halkımıza şimdiden hayırlı olsun. Önümüzdeki zamanlarda da yenilikler artarak devam edecektir ”dedi.

Bu haber 8090 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler