Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Magazin > VEREM DEDE BİR YAŞINA DAHA GİRDİ

VEREM DEDE BİR YAŞINA DAHA GİRDİ

Kdz. Ereğli ilçesinde ömrünün büyük bir bölümünü verem ile mücadeleye harcayan ve ilçeye bu güne kadar 10'larca eser kazandıran Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan ailesi tarafından düzenlenen sürpriz doğum günü karşısında duygulandı.

12.Aralık.2014 Cuma 17:39
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde ömrünün büyük bir bölümünü verem ile mücadeleye harcayan ve ilçeye bu güne kadar 10'larca eser kazandıran Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan ailesi tarafından düzenlenen sürpriz doğum günü karşısında duygulandı.

Dün akşam evinde eşi Hacıkadın Erdoğan tarafından kendisi için hazırladığı sürpriz doğum günü pastasını kesen Erdoğan duygusal anlar yaşadı.

Kdz. Ereğli ilçesine Sağlık Meslek lisesi, ilköğretim okulu, sağlıkocakları, görğüs hastalıkları hastanesi, gezici röntgen tarama aracı, camiler gibi 10'larca eser kazandıran Erdoğan ilerleyen yaşına rağmen enerjisinden hiç bir şey kaybetmeden hizmet çalışmalarına devam ediyor.

Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Ereğli Verem Savaş Derneği Başkanı Hasan Erdoğan'ın doğum gününü kutlar, ailesi ve sevdikleri ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice ömür dileriz.

Bu haber 2973 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler