Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > EREĞLİ TSO ARTIK 5 YILDIZLI

EREĞLİ TSO ARTIK 5 YILDIZLI

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Akreditasyon sürecini tamamlayarak 5 yıldızlı oda ünvanı aldı.

30.Ocak.2015 Cuma 12:47
A A A

Ereğli Haber- Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) akreditasyon sürecini tamamlayarak 5 yıldızlı oda ünvanını aldı.
Kdz.Ereğli TSO’da uzun süredir çalışmaları devam eden Akreditasyon süreci tamamlandı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde (TOBB) Akreditasyon sürecini başarı ile tamamlayan Ticaret ve Sanayi Odaları’na Ankara’da düzenlenen törenle belgeleri verildi. Törene Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklı oğlu katılırken Ereğli TSO’yu Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker, Başkan Yardımcısı Sertan Yalçın, Meclis Başkan Yardımcıları Sibel Demirçin ve Mehmet Remzi Alim, Meclis Katibi Aynur Coşkun, Genel Sekreter Gündüz Acar, oda personelleri Ercan Soylu ile Kubilay Arslangörür temsil etti.
TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu törende yaptığı konuşmada akredite olarak ‘5 yıldızlı’ ünvanı alan oda borsa sayısının 191’e ulaştığını, 41 oda ve borsanın da yolda olduğunu açıkladı. Hisarcıklıoğlu hedeflerinin 365 oda ve borsanın tamamının akreditasyon belgelerini almalarını hedeflediklerini söyledi.
Geçtiğimiz yıl çalışmaları tamamlanan ve denetimleri gerçekleştirilen 10. Dönem 39 oda ve borsa ile akreditasyon sertifikalarını yenileyen 1, 2, 5 ve 7. Dönemden 54 oda veborsa TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık’ın da katılımıyla düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.

Bu haber 3133 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler