Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > Kdz. Ereğli Belediyespor’da Arslan Keleş sesleri

Kdz. Ereğli Belediyespor’da Arslan Keleş sesleri

Karadeniz Ereğli Belediyespor’da yöneticilik yaptığı dönemde iki kez 3. Ligin kapısından dönen Arslan Keleş’in yeni sezonda Kulübün Başına geçeceği konuşuluyor. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın en büyük hayalinden biri olan Kdz. Ereğli Belediyespor’u 3. Lige çıkartmak için bu sezon kulübü siyasetten arındırarak daha profesyonel bir ekibe teslim etmeyi planladığı öğrenildi.

05.Mayıs.2015 Salı 19:38
A A A

Ereğli Haber- Karadeniz Ereğli Belediyespor’da Mayıs ayının 20’sinde yapılması planlanan kongre öncesi hazırlıklar devam ediyor. 2014-2015 sezonunda her türlü imkan sunulmasına rağmen başarı elde edemeyen Ereğli Belediyespor’da kulüp başkanı ve belediye Başkanı Opr. Dr. Hüseyin Uysal’ın bu sezon takımı 3.lige çıkartacak yeni bir ekip istediği öğrenildi.
EREĞLİBELEDİYESPOR’A TARİHİNİN EN BÜYÜK BAŞARILARI ARSLAN KELEŞ YAŞATTI
Ereğli Belediyespor kulübü yönetimini bu sezon siyasetten arındırarak daha profesyonel bir ekiple çalışmayı planlayan Kulüp Başkanı Hüseyin Uysal’ın listesinde İş Adamı Arslan Keleş ilk sırada.
2008-2009 sezonunda Murat Sesli’nin Belediye Başkanı olduğu dönemde kulübün tek sorumlusu olan Arslan Keleş Ereğli Belediyespor’un şampiyon olmasını sağlamış ancak takım o sezon 3.lige terfi maçlarında Düzcespor’a elenmiş ve Düzce Spor 3. Lige çıkmıştı. 2008-2009 sezonunda da Arslan Keleş’in başında bulunduğu Ereğli Belediyespor sezona fırtına gibi girmiş ve sezonu açık ara şampiyon olarak bitirmişti. Ancak 2009 yılının Mart ayında yapılan yerel seçimlerde belediye yönetimin değişmesi ile yeni yönetim Ereğlibelediyespor’un 3. Lige çıkmaması için tabir yerinde ise herşeyi yaptı. Terfi maçları oynanırken kulübün aşçısına varıncaya kadar kulüp çalışanlarını işten çıkartan yeni yönetim futbolcularla da gelecek sezon çalışılmayacağı mesajlarını göndererek takımdaki moralleri alt üst etti. Ereğli Belediyespor 2008-2009 sezonu sonunda tüm olumsuzluklara rağmen 3. Lig terfi maçlarında yarı finale kadar yükselmiş ancak Çerkezköy Spor’a penaltılarda elendi. 3. Ligde takımı olmayan illere bir şans daha verilen dönemde Ereğli Belediyespor bu seferde Düzcebeyköy Spor’a elendi.
EREĞLİ’NİN HAYALİ BU SEFER GERÇEK OLSUN
Ereğli Belediyespor tarihinin en önemli başarılarını Arslan Keleş’ın takımın başında olduğu dönemde yaşarken, yeni sezon için de spor kamuoyunun beklentisi takımda tek sorumlunun Arslan Keleş olması yönünde. Ereğli spor kamuoyu Hüseyin Uysal’ın kulüp başkanlığında, Arslan Keleş’in takımın tek sorumlusu yapılarak Ereğli’de birlik ve beraberliğin sağlanarak yıllardır hayali kurulan 3. Lig başarısnın Ereğli’ye yaşatılmasını istiyor.

Bu haber 3892 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler