Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Magazin > SONUNDA MURATLARINA ERDİLER

SONUNDA MURATLARINA ERDİLER

AK Parti Zonguldak Milletvekili adayları Faruk Çaturoğlu ve Akın Kaymak, MHP Zonguldak Milletvekili adayları Zeki Çakan ve Yavuz Erkmen, Serpil Demir ile Yalçın Kasapoğlu’nun nikah töreninde bir araya geldi.

23.Mayıs.2015 Cumartesi 17:48
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde Ereğli Sahil Gazetesi Sahibi Serpil Demir ile Gazetenin Genel Yayın Yönetmeni Yalçın Kasapoğlu'nun nikah törenleri yapıldı. Evliliğe adım atan çiftin nikahını Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal kıyarken şahitliklerini ise AK Parti Zonguldak Milletvekili adayları Faruk Çaturoğlu, Akın Kaymak, MHP Zonguldak Milletvekili adayları Zeki Çakan ve Yavuz Erkmen yaptı.
Nikah töreninde Serpil ve Yalçın Kasapoğlu çiftini tebrik eden AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, kendilerine bir ömür boyu mutluluklar diledi. Çaturoğlu konuşmasında “Yaşamlarını birleştiren çiftlerin, vatana ve millete hayırlı evlatlar yetiştirmelerini temenni ediyorum” dedi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, evlenme cüzdanını gelin Serpil Kasapoğlu’na teslim etti. Nikah törenine AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır’da katıldı.

Bu haber 3884 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler