Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > TETİKER, UYSAL'I SANAYİCİLERLE BULUŞTURDU

TETİKER, UYSAL'I SANAYİCİLERLE BULUŞTURDU

Kdz. Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yaşar Tetiker, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı Ereğli Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyet gösteren fabrikaların patronları ile bir araya getirdi. Uysal, toplantıda yatırımcıya her konuda destek olmaya hazır olduklarını söyledi.

28.Mayıs.2015 Perşembe 20:01
A A A

Ereğli Haber- Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Yaşar Tetiker’in de katılımıyla Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) işyerleri bulunan sanayicilerle sabah kahvaltısında bir araya geldi.
Sanayicilerle kahvaltıda sohbet eden Uydal, kendilerine her konuda destek olmaya hazır olduğunu söyledi. Uysal konuşmasında “Birlikte hareket edersek, Ereğli’de çok şeyleri başarırız. İnanıyorum ki, birliktelik Ereğli’ye çok şeyler kazandıracak” dedi.
Sanayicilerin sorunlarını ve çözüm önerilerini dinleyen Başkan Uysal, sorunlar arasında öne çıkan yol sorunun çözümü noktasında gerekenin yapılacağının sözünü verdi.
Başkan Uysal toplantının ardından Topçalı istikametinden OSB’ye giden yol boyunca yaşanan sorunları yerinde gördü. Başkan Uysal söz konusu yolun TIR’ların Topçalı merkezinden geçmeyecek şekilde OSB’ye ulaşması için önerilen alternatif yol güzergâhını inceledi.
Başkan Yardımcısı Esra Alpago, Fen İşleri Müdürü Selda Sayan, Ulaştırma Müdürü Hüseyin Ağlar, Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürü Deniz Koca ve İmar ve Şehircilik Müdürü Gökçen Karaaslan’ın yanı sıra Topçalı Mahalle Muhtarı Şakir Başol’unda katılımıyla köy konağında bir toplantı düzenleyen Başkan Uysal alternatif yol için gerekli alt ve üst yapı çalışmalarına kısa sürede başlanacağını söyledi.

Bu haber 4268 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler