Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > EREĞLİ BELEDİYESİ KESTİRDİ

EREĞLİ BELEDİYESİ KESTİRDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından sünnet ettirilen 134 çocuğa Belediye Başkanı Hüseyin Uysal tarafından bisiklet ve futbol topu hediye edildi.

26.Temmuz.2015 Pazar 21:30
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediyesi tarafından 21. Geleneksel Sünnet Şöleni gerçekleştirildi. Aileleriyle birlikte ilk olarak şehit turu atan 134 çocuk daha sonra Amfi Tiyatro’da kendileri için düzenlenen etkinliğe katıldı.
Kdz. Ereğli Belediyesi Mezarlıklar Müdürü Müftü Metin Avcı’nın dua yaptırması ile başlayan etkinlikte konuşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, 134 çocuğun sünnet ettirilmesinin guru ve mutluluğunu aileler ile birlikte yaşadıklarını söyledi. Uysal konuşmasında “Bu yıl 21.’sini gerçekleştirdiğimiz toplu sünnet şöleni kapsamında 134 çocuğumuzu sünnet ettirmenin gururunu yaşıyoruz. Şölenden çocuklarımız ilçemizdeki özel hastanelerde önceden belirlenen günlerde sünnet ettirilecek. Bu yöndeki tüm hazırlıkları tamamladık” dedi.
Sünnet olan çocuklara bisiklet ve futbol topu hediye eden Başkan Uysal daha sonra aileler ve çocukları ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Sünnet şölenine katılan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu’da bazı çocuklara hediyeler verdi ve ailelerini tebrik etti.
Kdz. Ereğli Belediyesi Türkiye’nin bir çok noktasında gerçekleşen saldırılarda şehit düşen asker ve polisler için şölenin eğlence kısımlarını iptal etti.

Bu haber 2686 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler