Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > ODABAŞ GENEL MERKEZE GİTTİ, METİN ERCAN ŞUBE BAŞKANI OLDU

ODABAŞ GENEL MERKEZE GİTTİ, METİN ERCAN ŞUBE BAŞKANI OLDU

Türk Metal Sendikası’nın 15. Olağan Genel Kurulu’nda Genel Başkan Yardımcılığı görevine seçilen Yusuf Ziya Odabaş ile sendikanın Ereğli Şube Başkanlığı’na getirilen Metin Ercan Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.

05.Ağustos.2015 Çarşamba 17:22
A A A

Ereğli Haber- Hafta sonunda yapılan Türk Metal Sendikası 15. Olağan Genel Kurulu’nda, Türk Metal Sendikası Genel Başkan yardımcılığına seçilen Yusuf Ziya Odabaş, tüzük gereği Ereğli Şube Başkanlığı görevini devrettiği Metin Ercan ve sendika yöneticileri ile birlikte, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret etti.
Odabaş’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Uysal, kendisine her zaman destek olacaklarını söyledi. Uysal ziyaretteki konuşmasında, “ Sayın başkan bu süreçten sonra her ne kadar Ankara’da olacaksa da, gözü ve kulağı her zaman Ereğli ve Erdemir’de olacaktır. Kendisine bugüne kadar Erdemir işçisi ve Ereğli için her platformda ortaya koyduğu mücadeleden dolayı teşekkür ediyor, yeni görevinde başarılar diliyorum“ dedi.
Türk Metal Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş’ta konuşmasında bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada hem Ankara hem de Ereğli’de yapılması gereken ne varsa bölge için yürümeye hazır olduğunu ifade etti.

Bu haber 3155 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler