Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > UYSAL DERNEK BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

UYSAL DERNEK BAŞKANLARI İLE BULUŞTU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, dernek başkanları ile sabah kahvaltısında bir araya geldi. Uysal dernek evlerinin yıkılacağı iddialarının doğru olmadığını ifade etti.

17.Ağustos.2015 Pazartesi 12:37
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal Cumartesi günü belediye temizlik işleri personeli, Pazar günü ise sahil bandında faaliyet gösteren derneklerin başkanları ile kahvaltıda bir araya geldi. Dernek başkanları ve yöneticileri ile kahvaltıda bir araya gelen Uysal, kendisine yöneltilen sorulara yanıt verdi. Uysal burada yaptığı konuşmada “Net hedeflerimizi gerçekleştirmek adına birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. ” diyerek başlayan Başkan Uysal, “Gelecek nesillere ne kadar güzel bir şehir bırakırsak, onlarda gelecekte o kadar güzel şehirler kurarlar. Bu şehir kazanırsa herkes kazanır” dedi.
Başkan Uysal, dernek evlerinin yıkılacağına yönelik iddialara ilişkin bir soruya verdiği yanıtta, bu tür söylemlerin dedikodudan ibaret olduğunu söyledi.
Ereğli’deki en büyük hayallerinden birinin dernekler arasında bir bütünlüğü sağlayarak tüm dernekleri büyük bir mimari yapı ile tek bir çatı altında toplamak olduğunu belirten Uysal, “Böyle bir yapıyı inşa etmeden buradaki kurulu düzeni değiştiremeyiz. Buradaki kurulu düzen en iyi ve adaletli şekilde devam edecek. Bu konuda sizlere de önemli görevler düşüyor “dedi.
Dernek başkanları adına konuşan Ardahanlılar Derneği Başkanı Atanur Işık, yöre derneklerinin yaşadığı bölgenin kültürünü yaşatmaya çalıştığını belirterek Başkan Uysal’a desteklerinden ötürü teşekkür etti.

Bu haber 4557 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler