Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > KARAN "BİRLİKTELİĞİ SAĞLAYAN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM"

KARAN "BİRLİKTELİĞİ SAĞLAYAN HERKESİ TEBRİK EDİYORUM"

Zonguldak'ın Ereğli ilçesinde yaşayan arkadaşı Volkan Karaahmetoğlu'nun daveti üzerine ilçeye gelen eski milli futbolcu Ümit Karan, taraftarlar derneklerinin düzenlediği sabah kahvaltısında dernek başkan ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldi.

20.Ağustos.2015 Perşembe 20:32
A A A

Ereğli Haber- Kahvaltıya Galatasaray Taraftarları Dernek başkanı Cevdet Öztürk, Beşiktaş taraftarları Derneği Başkanı Tarkan Adik, Fenerbahçe taraftarları derneği başkanı Serdar Özbek ve Trabzonspor taraftarları Derneği Başkanı Sadık Mercan ile derneklerin yönetim kurlu üyeleri katıldı.

Kahvaltıda ilk konuşmayı yapan Galatasaray taraftarları Derneği başkanı Cevdet Öztürk " Ümit Karan Galatasaray ve milli takımımız da gol kralı olmuş bir oyuncumuz. Kendisine bizleri kırmadığı için teşekkür ediyoruz. Bizim amacımız renklerin kardeşliği adı altında birlik ve beraberliği sağlamak. Ülkemizde ki terör olaylarını da lanetliyoruz" dedi.

Ümit Karan ise yaptığı konuşmada 4 taraftar kulübünün dernek başkanlarının sağladığı birlik ve beraberliğin herkese örnek olması gerektiğini söyledi. Karan konuşmasında "Burada olmaktan ayrı bir mutluluk yaşıyorum, bir çok ilçe bir çok il gezdim fakat buradaki yaşam sevgi ve saygıyı hiçbir yerde görmedim. Burada bulunan dernek başkanlarımı tek tek tebrik ediyorum, çok iyi örnek olmuşlar inşallah diğer derneklerde görür. Bu örneğin devamını bekliyoruz futbolda tabi rekabet önemli fakat düşmanlığı taşımayacaksınız. Burada olmaktan çok mutluyum gururluyum her zaman desteğim bu konuda sonsuzdur" dedi. Karan ayrıca 'Yeni sezonda gol kralı kim olur' sorusuna cevap vermekte karasız kalırken "Her halde ben olmam" diyerek yanıt verdi. Beşiktaş taraftarları derneği başkanı Tarkan Adik, 18 Eylül tarihinde Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe ve Trabzonspor taraftar derneklerinin ortaklaşa düzenleyeceği 'Renklerin kardeşliği kan bağışı kampanyası" na Ümit Karan ve Telegol ekibini davet ettiğini söyledi. Ünlü Futbolcu Ümit Karan,kendisine verilen hediyeleri kabul ettikten sonra  hatıra fotoğrafı çektirip forma imzalamasının ardından Ereğli' den ayrıldı.

 

Bu haber 3109 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler