Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Sağlık > GENÇ HEMŞİRE HAYATINI KAYBETTİ

GENÇ HEMŞİRE HAYATINI KAYBETTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde yaşayan Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde görev yapan hemşire bir yıl önce ayağında çıkan yaranın ardından hayatını kaybetti.

02.Eylül.2015 Çarşamba 17:08
A A A

Ereğli Haber- Zonguldak BEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi hemşirelerinden Özge Özdemir Solmaz genç yaşta hayatını kaybetti. Edinilen bilgiye göre Ege Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi2nin hemşirelik bölümünden mezun olduktan sonra BEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde göreve başlayan Özge Özdemir Solmaz, 2013 yılında Okan solmaz ile evlendi. Geçtiğimiz yıl ayağında yaralar çıkan hemşiren Özge Özdemir Solmaz, çalıştığı hastanede yaptırdığı tetkikler sonucu yumuşak doku kanserine yakalandığı tespit edildi. Yaklaşık 1 yıldır BEÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde kanser tedavisi gören Özge Özdemir Solmaz dün akşam saatlerinde hayatını kaybetti.
Özge Özdemir solmaz için bu gün öğle namazına müteakip ailesinin yaşadığı Belen Mahallesi’ndeki Mekez Camii’de cenaze töreni düzenlendi. Cenaze namazını kıldıran Merkez Camii İmamı Fikret Kahraman helallik alınması sırasında Özge Özdemir Solmaz’ın amansız bir hastalığa yakalandığını ve hadislere göre kendisinin şehit sayılacağını söyledi. Özge Özdemir Solmaz kılınan cenaze namazının ardından yakınlarının göz yaşları arasında aile mezarlığına defnedildi.

Bu haber 6787 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler