Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > TSO VE BELEDİYE PROJELERİ KONUŞTU

TSO VE BELEDİYE PROJELERİ KONUŞTU

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetimi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda ilçeye yapılması planlanan 5 önemli proje üzerinde duruldu.

11.Eylül.2015 Cuma 13:18
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu toplantısı oda binasında gerçekleştirildi. TSO Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar Tetiker Başkanlığı’nda gerçekleştirilen toplantıya Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’da katıldı. Kdz. Ereğli TSO’dan toplantıya ilişkin olarak yapılan açıklamada 5 önemli projenin masaya yatırıldığı ifade edildi. Toplantı gündeminde Eski Hastane yerinin Bülent Ecevit Üniversitesine devri sonrası TSO ve Belediye tarafından yapılan çalışmalar, Kepez ve Gülüç arasındaki esnaf ve tüccarların mağduriyetlerinin giderilmesi için yapılan yan yol ve cepler, Alaplı ve Ereğli arasında yapılması planlanan yeni çevre yolunun hangi aşamada olduğu, Topçalı ve OSB arasında yapımına başlanan alternatif yeni yol ve Kent Meydanı Projesi’nin görüşüldüğü bildirildi.
Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker, toplantıya katılan Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’a gündeme alınan projeler üzerinde yapmış olduğu çalışmalar ve gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 2095 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler