Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > 1 DERNEK 3 İŞ YERİNE POLİS BASKINI

1 DERNEK 3 İŞ YERİNE POLİS BASKINI

Zonguldak İş Adamları Derneği ve 3 iş yerine, 'paralel yapı'ya mali kaynak sağladıkları iddiasıyla eş zamanlı baskın düzenlendi.

11.Eylül.2015 Cuma 13:30
A A A

Ereğli Haber- Zonguldak’ta polis ekipleri, Zonguldak İş Adamları Derneği (ZONİAD) ve derneğe üye olduğu iddia edilen bir tekstil fabrikası, bir mali müşavirlik ve bir oto galerisinde 'paralel yapı'ya mali kaynak sağlandığı iddiasıyla sabah 09.00'da eş zamanlı olarak baskın yaptı.
Zonguldak Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğü, Mali Şube ve Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen soruşturmada şimdilik herhangi bir gözaltı olmazken, soruşturmanın gizliliği olduğu belirtildi. Polis evraklar üzerinde soruşturmasını sürdürürken, basın mensuplarına açıklama yapan ZONİAD Başkanı Halit Demir, “Şimdilik herhangi bir açıklama yapamıyoruz. Arkadaşların çalışmaları sürüyor. Dosya üzerinde gizlilik olduğu söylendi. Daha önceki üyelerimizden birinden şikayet varmış. Arkadaşlarımız burada çalışmalarını sürdürüyor. Şimdilik gizlilik kararı var. Gizlilik kararının kalkmasının ardından gerekli açıklamalar yapılacak" dedi.
Polislerin eş zamanlı baskını sürüyor.

Bu haber 3011 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler