Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > ... VE BAŞOL AK PARTİ'DE

... VE BAŞOL AK PARTİ'DE

MHP'den istifa eden Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol AK Parti ilçe teşkilatına geldi. Başol iki meclis üyesi ile birlikte üye formu doldurdu.

01.Ekim.2015 Perşembe 18:49
A A A

Ereğli Haber- Zonguldak'ın Ereğli ilçesine bağlı Ormanlı Belde belediyesinin MHP’li Başkanı Bayram Başol partisinden istifa edip AK Parti’ye geçti.

MHP’li Ormanlı Belediye Başkanı Bayram Başol, MHP’li belediye meclis üyeleri Rıza Üstün ve Zeki Ergün ile birlikte partisinden istifa etti. Geçtiğimiz hafta noter aracılığı ile istifasını MHP’ye gönderen Belediye Başkanı Bayram Başol, bu gün akşam da AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanlığı’na geldi. AK Parti Ormanlı Belde Başkanı İsmail Üstün, Belediye Meclis Üyeleri Zeki Ergün ve Rıza Üstün ile birlikte parti binasına gelen Başol, gazetecilerin sorularını “Sohbet etmek için geldim” diyerek yanıtladı.

AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanlığında gerçekleşen Yönetim Kurulu toplantısına katılan Bayram Başol ile iki meclis üyesi burada üye formlarını doldurarak partiye üyeliğini yaptı. AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı yöneticileri Bayram Başol’un partiye geçişi ile ilgili olarak yakın zamanda geniş katılımlı bir tören gerçekleştireceklerini söyledi.

2009 yılında AK Parti’den Ormanlı Belediye Başkanlığına aday olan Bayram Başol seçimleri kaybetmiş, 2014 yılında yapılan seçimlerde yeniden AK Parti’den aday adayı olmuş, aday yapılmayınca da MHP’ye geçerek seçimleri kazanmıştı.

Bu haber 5407 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler