Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > PROJE GÖRSELLERİ GAZETECİLERE İZLETTİRİLDİ

PROJE GÖRSELLERİ GAZETECİLERE İZLETTİRİLDİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Belediye Başkanı Hüseyin Uysal partisince düzenlenen basın toplantısına katılarak Kent Meydanı ve Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Ereğli Kampüsü Projesi’nin görsellerini gazetecilere izlettirdi.

17.Ekim.2015 Cumartesi 17:30
A A A

Ereğli Haber- AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı tarafından ilçede görev yapan yerel ve ulusal gazete temsilcileri için kahvaltı düzenlendi. Kahvaltıya Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, AK Parti Zonguldak Milletvekili ve Milletvekili Adayı Faruk Çaturoğlu, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, belediye ve il genel meclisi üyeleri ile bazı parti yöneticileri katıldı.
AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır kahvaltı sonrası yaptığı konuşmasında ilçeye bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada hizmetler yapmayı sürdüreceklerini söyledi. Birlik beraberlik olunduğunda müjdelerin ardı ardına geleceğini daha önce söylediklerini ve bunun meyvelerinin toplanmaya başlandığını anlatan Çakır, Kent Meydanı ve Ereğli Kampüsü Projesi’nin ilçeye hayırlı olmasını diledi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal toplantıda yaptığı konuşmada Ereğli Kampüs projesinin hayal olmaktan çıkıp gerçeğe dönüştüğünü söyledi. Kent Meydanı Projesi ile Ereğli Kampüs Projesi’nde emeği geçenlere teşekkür eden Uysal gazetecilere projeler hakkında bilgi verip görsellerini izletti. Kent Meydanı Projesi’nde 730-750 araçlık iki katlı otopark bulunacağını dile getiren Uysal, kot farkından doğan yerlerde de dükkanlar yapılacağını açıkladı. Uysal, Kent Meydanı projesi dışında hükumet konağı ile emniyet binasının mevcut emniyet binası ile halk otobüslerinin bulunduğu alana yapılacağını söyledi. Ereğli Üniversite kampüsünde 32 bin 800 metre kare kapalı alan olacağını ifade eden Uysal, kampüsün ne kadar öğrenci kapasiteli yapılacağının ise ilerleyen zamanlarda net olarak ortaya çıkacağını belirtti. Uysal konuşması sırasında Üniversite Kampüs Projesi’nin görsellerini gazetecilere izlettirdi.

Bu haber 2837 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler