Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > ARMUTLUCUMALILAR DERNEĞİ YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

ARMUTLUCUMALILAR DERNEĞİ YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI

Kdz. Ereğli ilçesinde en faal derneklerden biri olan Armutlucuma Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu üyeleri 27 Eylül 2015 yapılan kongrenin ardından ilk toplantısını gerçekleştirdi.

19.Ekim.2015 Pazartesi 19:01
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde yaptığı faaliyetlerle birçok derneğe örnek olan Armutlucuma Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin yeni yönetim kurulu üyeleri 27 Eylül 2015 Pazar günü yapılan Genel Kurul’ un ardından dün akşam bir araya geldi. Kdz. Ereğli sahil bandında yer alan Yöresel Dernek Evleri’nde bulunan Armutlucuma Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği binasında bir araya gelen Yönetim Kurulu üyeleri toplantıda dernek faaliyetleri, köylerin genel durumu, derneğin şehir yapılanması, üyelerin durumu ve yönetime yeni seçilenlerin fikirleri doğrultusunda yapılacak konular görüşüldü. Sıcak ve güzel bir ortamda geçen toplantı önümüzde süreçlerin kazançlarını ortaya koyarak gelişimin nasıl olacağı hakkında fikir birliğine varıldı.
Armutlucuma Civar Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu şu isimlerden oluştu; Başkan Şenol AKYOL, Ali DEMİRBAY, Ali ATAR, Ayhan SARAÇOĞLU, Cafer ÇEVİK, Enver HIRÇIN, Ergin KORKMAZ, Fikret KIZMAZ, Kazım ÜNLÜ, Mehmet ÇEVİK, Murat DEMİRHAN, Orhan ULUDAĞ, Yunus KARABAŞ.

Kaynak : FOTO: ALİ ATAR
Bu haber 5265 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler