Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > UYSAL'IN DEV (!) PROJESİ YIKILIYOR

UYSAL'IN DEV (!) PROJESİ YIKILIYOR

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ın göreve geldiği 18 ayda gerçekleştirdiği en büyük projelerden biri olan Hamam Üstü Sokak'ta ki yaya kaldırımı ve üzerindeki tabelalar yıkılıyor. Uysal'ın 18 aydır her basın açıklamasında öve öve bitiremediği projenin yıkılmaya başlaması vatandaşları da üzdü.

30.Ekim.2015 Cuma 12:14
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ın Akbank ile İskele Camii arasında göreve geldiği 18 ayda gerçekleştirdiği en büyük projelerden biri olan Hamam Üstü Sokak'ta ki yaya kaldırımı ve üzerindeki tabelalar yıkılıyor. 

Uysal'ın 18 aydır her basın toplantısında ve çıktığı canlı yayınlarda öve öve bitiremediği 50 metre karelik yayalaştırma projesinin yıkılmaya başlaması vatandaşlarıda üzüyor. Yıkılmak üzere olan tabelaların bir vatandaşın üzerine düşme tehlikesi bulunurken, belediye ekiplerinin Uysal'ın yıkılmak üzere olan dev projesini ne zaman sahip çıkıp tamir etmeye başlayacakları ise merak ediliyor. Uysal'ın dev projesinin yıkılmaya başlaması durumu gören vatandaşlarıda derinden üzüyor.

 

Bu haber 5403 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler