Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > ÇATUROĞLU VE ÇAKIR OMUZLARDA, UYSAL YERDE KALDI

ÇATUROĞLU VE ÇAKIR OMUZLARDA, UYSAL YERDE KALDI

AK Parti Kdz. Ereğli'de seçim zaferini büyük bir coşkuyla kutladı. Partililer AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile Fatih Çakır partililer tarafından omuzlara alınırken, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise yerde kaldı.

01.Kasım.2015 Pazar 20:50
A A A

Ereğli Haber- AK Parti Kdz. Ereğli'de seçim zaferini büyük bir coşkuyla kutladı. Partililer AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu ile Fatih Çakır partililer tarafından omuzlara alınırken, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise yerde kaldı.

Seçim sonuçlarını AK Parti Kdz. Ereğli ilçe teşkilatında ilçe Başkanı Fatih Çakır, Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve partililerle birlikte takip etti.

Seçim sonuçlarının açıklanması ile birlikte büyük coşku yaşayan partililer Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lehinde sloganlar attı.

Parti binası önüne inen AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ile AK Parti Zonguldak milletvekili Faruk Çaturoğlu partililere seslenip teşekkür konuşması yaptılar. Parti binası önünde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'a mikrofon uzatılmadı. Konuşmaların ardından ise tezhüratlar eşliğinde önce AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır daha sonrada AK Parti Zonguldak milletvekili Faruk Çaturoğlu omuzlara alındı. Alanda çok sayıda belediye meclis üyesi ve belediye personeli bulunmasına rağmen Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'ı kimse omuzlara almayınca yerde kaldı.

 

İŞTE O GÖRÜNTÜLER...

 

Bu haber 4602 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler