Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Vedat KILIÇ > ‘HAYIR’DA HAYIR VARMIŞ

‘HAYIR’DA HAYIR VARMIŞ

7 Haziran seçimleri sonrası MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ‘Alayına karşıyım’, ‘Alayına hayır’ anlayışına toplumun büyük kesimi gibi bende kızmıştım. Devlet Bahçeli bu anlayışa kızanlara

02.Kasım.2015 Pazartesi 17:28
A A A

‘Hayır’da hayır vardır diye cevap vermişti.
Yine kızmıştık.
Meğer adam haklıymış.
Bahçeli’nin haklı olduğunu 1 Kasım seçimlerinde ancak anlayabildik. ‘Hayır’ da gerçekten de bir hayır varmış.
Devlet Bahçeli o tavırları sergilemese AK Parti yüzde 49 oyu nasıl alacaktı?
Bu kadar ileri görüşlü işte Devlet Bey.
Kutlamak ve tebrik etmek gerekir.
Ülkemiz için hayırlı uğurlu olsun.
AK Parti’nin aldığı oy terörle mücadeleye destek, milli projelerin devamına, ekonomik istikrar beklentilerine destektir. AK Parti şımarmadan, geri vites yapmadan durmayıp yoluna devam etmesi lazım.
Zonguldak’a gelecek olursak…
1 Kasım seçim sonuçları Zeki Çakan’da çokta bi numara olmadığını ortaya koydu. Millet genelde ne yapıyorsa il bazında da onu yapıyormuş. Yani MHP 1.sırasına eski Devsolcu yerine ülkücü adayda koysa aynı oyu alırmış. Benim üzüldüğüm bu duruma tepkisiz kalan gerçek ülkücülere. Sahi Zeki Çakan’ı nasıl içinize sindirip, peşinden koştunuz?
CHP’de ise milletvekili adaylarının cürmünün ne kadar olduğu ortaya çıktı. Ne Harun Akın’da neden Buket Müftüoğlu’nda bi numara olmadığı görüldü.
Buket hanım AK Parti’ye kızacağına önce kendisine kızsın. Neymiş “AK Parti ölümü göstermişte milleti sıtmaya razı etmişl”miş… Hadi canım sende.
Klasik CHP kafası.
Altı oku anlatıp CHP’yi iktidar yapacakmış.
Sen gel seçimden seçime ortaya çık, sonrada sonuçlar böyle çıkınca da AK Parti’ye kız.
2007 yılından bu yana nerelerdeydiniz Buket hanım. Ereğli yeni mi aklınıza geldi.
Örgüte el attığınıza göre hedef te 2019 seçimleri var.
Tabii o zamana kadar yine Ereğli’ye uğramazsınız.
CHP’de Şerafettin bey kendi işlerini düzeltecek, Ünal bey ise bir an önce yuvasına Ankara’ya dönmeye çalışacak. Anlayacağınız CHP Zonguldak’ta vekilsiz kalacak gibi.
AK Parti milletvekilleri ise en kısa süre de Zonguldak’ın kendilerine verdiği bir hediye ve bir müjde ile karşılık vermeli. Özellikle Sayın Faruk Çaturoğlu bir an önce Ereğli Belediyesi’ne el atıp belediyeyi AK Partilileştirmeli. Ne kadar solcu, sosyal demokrat, cemaatçi, rantiyeci varsa dolmuş belediyeye ve etrafına. 18 aydır devam eden bu süreç tez elden ele alınmalı. Ak Kadrolar Ereğli Belediyesi’nde göreve gelmeli. Aksi halde belediye aynı tas aynı hamam devam eder. Kaybeden hem Ereğli hemde AK Parti olur.
Sağlıcakla kalın.

Bu haber 2364 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler