Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > MUZAFFER YİĞİT İCRAATLARIYLA KONUŞUYOR

MUZAFFER YİĞİT İCRAATLARIYLA KONUŞUYOR

Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit, seçimler öncesinde verdiği sözü yerine getirerek enerji hatlarını yer altına aldırıyor. Bir çok belediye başkanı 19 ay önce seçimlerde verdiği vaatlerin halen projelerini anlatmaya çalışırken Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ise yaptığı icraatları konuşuyor.

11.Kasım.2015 Çarşamba 0:17
A A A

Ereğli Haber- Başkan Muzaffer Yiğit, 2014 Nisanından önce adaylığı sürecinde verdiği vaatleri bir bir yerine getiriyor. Hiçte küçümsenmeyecek projeleri hayata geçiren Başkan Yiğit adeta Yığılca’yı sil baştan yeniden yapılandırılıyor.
Başkan Yiğit’in en büyük projelerinden biride ilçede ciddi bir görüntü kirliliğine sebep olan aynı zamanda sürekli enerji kesintilerine sebep olan 50 yıllık enerji hatlarını yer altına almak oldu. Projede sona doğru yaklaşılıyor.
Çalışmalar hakkında bilgi veren Yiğit, “Uygulanan bu proje bizim için öncelikli projelerimizdendi. Çünkü yer altı ve kazı işlemleri bakımından meşakatli bir proje inşallah sona doğru geliniyor. Maddi olarak ta büyük bir projemiz. İlçeyi sil baştan yeniden kuruyoruz. Adeta İlçemizin her köşesi kazılıyor, vatandaşlarımızdan biraz sabır diliyorum. Bütün bu çalışmalar bitince bambaşka bir Yığılca göreceksiniz. Görenleri hayran bırakacak çalışmalarımız olacak” dedi.

Bu haber 1610 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler