Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNDEN BAŞKAN YİĞİT'E ZİYARET

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜNDEN BAŞKAN YİĞİT'E ZİYARET

Düzce Üniversitesi Rektörü Profesör Doktor Nigar Demircan Çakar beraberinde Üniversite Sekreteri Hasan Sadi Ateş ile birlikte Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’i makamında ziyaret etti.

13.Kasım.2015 Cuma 0:30
A A A

Ereğli Haber- Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar’ı çiçekle karşıladı, ilçenin doğal ürünlerinden oluşan hediyeleri takdim etti.
Başkan Yiğit’in bu jesti karşısında son derece duygulanan Rektör Nigar Çakar “kendimi adeta evimde hissediyorum” diyerek Başkan Yiğit'in misafirperverliğine ve sıcakkanlılığına teşekkür etti.
İlçede yapılan çalışmalardan dolayı da Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'i kutlayan Çakar “Yığılca bu çalışmalarla Türkiye’nin örnek bir İlçesi olacak. Birde buna eşsiz coğrafyası eklenince bambaşka bir Yığılca olacak” dedi. Başkan Yiğit’in hem sıcakkanlı hem de çok çalışkan olduğunu vurgulayan Rektör Çakar, gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade etti.
Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit’te ziyaretten son derece mutlu olduğunu belirterek “ Bu tür beraberliklerin güzel sonuçlar doğuracağından hiç şüphem yok. Zaten Sayın Rektör hocam Düzce sınırlarını aşan bir kariyeri ile Ülkemizin örnek kişilerinden. Düzce Üniversitesi de hem Ülkeye hem de Düzce’ye değer katan bir üniversite. Sayın Genel Sekreterimiz Hasan Sadi Ateş’te Yığılca’mızda doğmuş, ilköğrenim tahsisini İlçemizde yapmış, Yığılca’mızın bir gururu. Bugün bu ziyaretin Yığılca için ve şahsım için çok anlamlı bir ziyaret olduğunu düşünüyorum” dedi.
Ziyaretin ardından hep birlikte belediye binası ve bazı bölgelerde ileriki çalışmalara ışık tutacak incelemelerde bulunuldu. Akşam saatlerinde Rektör hanım İlçeden ayrıldı.

Bu haber 2425 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler