Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > FİKRET ORMAN'A COŞKULU KARŞILAMA

FİKRET ORMAN'A COŞKULU KARŞILAMA

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde faaliyet gösteren Beşiktaşlılar Derneği tarafından hazırlanan etkinliklere katılan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulduğunu söyledi.

14.Kasım.2015 Cumartesi 13:24
A A A

Ereğli Haber- Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, Kdz. Ereğli Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen etkinliklere katılmak için Ereğli ilçesine geldi. Coşkulu taraftarlar tarafından karşılanan Başkan Orman, yoğun ilgi gördü. Kahvaltı etkinliği öncesi taraftarlarla fotoğraf çektiren Orman, salonda 5 yaşındaki Arda Yiğit Önder isimli minik taraftarın tezahüratını dinleyip alkışladı.
Burada gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Orman, Beşiktaş Üniversitesi’nin kurulduğunu açıkladı. Kendisine gösterilen ilgiden dolayı Ereğli’de ki Beşiktaş taraftarlarına teşekkür eden Orman “Bu gün Kdz. Ereğli’deyiz. Bahadır arkadaşımızın yaptığı organizasyona katılıyoruz. Buradan Ankara’ya döneceğiz. Ankara’dan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği’nin gecesi var. Oradan İstanbul, sabah maraton, böyle geçiyor günlerimiz” dedi.
Vodafone Arena Stadı’nın çatısının kaldırılması sonrası büyük heyecan oluştuğunu belirten Orman sözlerini şu şekilde sürdürdü; “Yavaş yavaş sona geliyoruz. Ben, en çok emeği sarf eden birisi olarak çok büyük bir sabırsızlık var. Birazcık ta artık bıkkınlık ta başladı. Bir an evvel bitirmek istiyoruz. Taraftarlarımızın mutlu olması bizim o harcadığımız emeklerin hepsini ortadan kaldırıyor. İnşallah şuraya bir an evvel dönelim. Şu kupayı da orada alalım istiyoruz.”
Geçtiğimiz günlerde Serdar Bilgili önderliğine eski Başkanlarla yapılan toplantıyı da değerlendiren Orman, bu birlikteliğin kendisini de çok mutlu ettiğini söyledi. Orman konuyla ilgili olarak “Beşiktaş büyük bir camia. Bakmayın bazen dışarıdan dedikodular yapılır. Benim camia başkanı olarak görevim herkesi kucaklamak, herkese aynı mesafedeyim. O günde Sayın Serdar başkanımız bir yemek verdi.
Bizde ‘tabi ki katılırız’ dedik. Çok güzel bir ortam vardı. Eski yöneticilerimizi gördük, sohbet ettik, hoştu yani. Her şey yolundaydı. İnşallah bu birlik beraberliğimiz devam eder” diye konuştu.
Başkan Orman, Beşiktaş’ın ara dönemde transfer yapılıp yapılmayacağına yönelik soruya “Beşiktaş’ta transfer çalışması hep devam eder. Biz ara transfer yada sezon sonu hep devam ederek çalışıyoruz. Devamlı maç izliyoruz. Skavt ekibimiz dönem dönem böyle her kes yoğun mücadele içerisinde. Olabilir” diye yanıt verdi. Beşiktaş Üniversitesi’nin resmi olarak kurulduğunu belirten Orman, yer konusu çözmeye çalıştıklarını ifade etti. Başkan Orman Beşiktaş Üniversitesi çalışmaları ile ilgili olarak şu bilgileri verdi; “Yerle ilgili bir şeyimiz var. Üniversite kuruldu. Artık yere ve inşaat faaliyetlerine başlayacağız. Önümüzdeki günlerde Sayın Cumhurbaşkanımız ile görüşürsek, desteğine ihtiyacımız olacak. Beşiktaş hep ilklerin kulübü. Biz hep ilkleri yapıyoruz. İşimiz bu, onun içinde mutluyuz.”
Başkan Orman açıklamalarının ardından Ereğli’deki taraftarlarla birlikte kahvaltı yaptı.

Bu haber 2762 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler