Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > BELEDİYE'DE İHALE DÖNEMİ

BELEDİYE'DE İHALE DÖNEMİ

Kdz. Ereğli ilçesinde uzun zamandır mahkemelik olduğu için atıl vaziyette bekleyen sahil bandında ki Mado Kafe'nin bulunduğu kafeterya aylık 12 bin TL bedelle ihaleye çıkıyor. Belediye'de yıl başına kadar üç ihalenin daha yapılması bekleniyor.

23.Kasım.2015 Pazartesi 15:50
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediyesi 2016 yılına ihalelerle girmeye hazırlanıyor. Kdz. Ereğli'de TED Koleji tarafından işletilirken üçüncü şahıslara devredilen ve uzun süredirde mahkemelik olduğu için atıl vaziyette bekleyen kafeterya 8 Aralık 2015 tarihinde 12 bin TL aylık kira bedeli ile ihaleye çıkıyor. Şartnamede 12 bin TL kira bedelinin 3 yıllık peşin alınması planlanıyor. Çok sayıda firmanın girmesi beklenen ihalede kafeteryanın aylık kira bedelinin 15 bin TL'yi geçmesi bekleniyor.

SIRADA TERMİNAL'in BİLET SATIŞ GİŞESİ, KAFETERYA, RESTAURANT GİBİ SOSYAL TESİSLERİ VAR

Kdz. Ereğli Belediyesi Aralık ayı içerisinde Halil Posbıyık döneminde yapılan şehirlerarası otobüs terminalinin bilet satış gişeleri ile terminal içerisindeki kafeterya, pastane ve restaurant gibi sosyal tesislerinde ihaleye çıkartılması planlanıyor. İhale için çalışmaların devam ettiği ve yakın zamanda şartnamenin yayınlanacağı öğrenildi.

SEVGİ, BARIŞ, DOSTLUK KAFE DE İHALEYE ÇIKIYOR...

Kdz. Ereğli ilçesinde uzun yıllardır Ereğli Belediyesi Eski Başkanı Halil Posbıyık'ın kardeşi Gündüz Posbıyık tarafından işletilen Sevgi Barış Dostluk Kafe içinde belediye tahliye davası açtı. Tahliye davasında son aşamaya gelindiği öğrenilirken, davanın sonuçlanmasının ardından kafeteryanın hızlı bir şekilde ihaleye verileceği öğrenildi. Kdz. Ereğli Belediyesi toplam dört ayrı ihaleden 3 yılda 2 milyon TL'ye yakın gelir hedefliyor.

Bu haber 4532 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler