Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > ZİYARETİN GÜNDEMİ EREĞLİ-DEVREK YOLU

ZİYARETİN GÜNDEMİ EREĞLİ-DEVREK YOLU

Armutlucuma Civar Köyleri Kalkındırma Derneği Başkanı Şenol Akyol ve yönetim kurulu üyeleri 1 Kasım’da seçilip mecliste göreve başlayan AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ile CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

02.Aralık.2015 Çarşamba 20:19
A A A

Ereğli Haber- Armutlucuma Civar Köyleri Kalkındırma Derneği Başkanı Şenol Akyol ve yönetim kurulu üyeleri AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş ile Orman Bakanlığı Personel Daire Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Şen’i makamlarında ayrı ayrı ziyaret etti.
İlk ziyareti AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar’a gerçekleştiren Akyol ve yönetimi, bölgenin sorunları hakkında bilgiler verdi. AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar ise bölge için önemini bildiği Ereğli-Devrek Yolu’nu bu dönem içerisinde bitirmek için büyük gayret sarf edeceğini söyledi.
Akyol ve yönetim kurulu üyeleri daha sonra CHP Zonguldak Milletvekili Ünal Demirtaş’ı ziyaret etti. Dernek Başkanı Akyol, Demirtaş’tan bölgeye faydalı yapıcı muhalefet beklediğini söyledi. Demirtaş ise ziyaretten son derece mutlu olduğunu belirterek önceliğinin Ereğli-Devrek Karayolunun yapılması olduğunu dile getirdi.
Armutlucuma ve Civar Köyleri Kalkındırma Derneği Başkanı Akyol ve yönetimi son olarak ise Orman Bakanlığı Personel Daire Başkan Yardımcısı Hüdaverdi Şen’i ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi. Şen, bulunduğu görevde Zonguldak’a faydalı işler yapacağını ifade etti.
Dernek Başkanı Akyol, diğer Zonguldak milletvekillerini mecliste bulunmamaları nedeniyle ziyaret edemediklerini belirterek, ilerleyen günlerde diğer milletvekillerini de ziyaret edeceklerini söyledi.

Bu haber 3734 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler