Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > TARKAN ADİK VE EKİBİYLE YOLA DEVAM EDİYOR

TARKAN ADİK VE EKİBİYLE YOLA DEVAM EDİYOR

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Beşiktaş Taraftarları derneği 3. olağan genel kurulu gerçekleştirildi. Tek liste olarak gidilen kongrede mevcut başkan Tarkan Adik ve yönetimi güven tazeleyerek yeniden göreve getirildi.

20.Aralık.2015 Pazar 15:24
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli' de 2009 yılında kurulan ve bugüne kadar yaptığı çalışmalarla bir çok alanda ödül alan Beşiktaş taraftarları derneği 3. olağan genel kurulunu çoğunluğun katılımı ile gerçekleştirildi. Kongrede Divan kurulunun seçilmesinin ardında faaliyet raporları okundu. Faaliyet raporları hakkında söz alan dernek üyesi Özel Eroğlu, derneği çalışmalarını takip ettiğini ve takdir edilecek çalışmalara imza attıklarını söyledi. Yeni yönetim listesinin davana sunulmasının ardından tek liste olarak gidilen kongrede açık oylama ile mevcut başkan Tarkan Adik ve yönetim kurulu üyeleri yeniden göreve getirildi.

Kongre sonunda konuşan Dernek Başkanı Tarkan Adik, kuruldukları 6 yıldan bu yana takımlarının şampiyon olamadığını, bu sene ise Beşiktaş'ın ligi şampiyon olarak tamamlayacağına inancının tam olduğunu söyledi. Adik ayrıca kendilerini 3 sene daha göreve getiren üyeleri teşekkür ettiği konuşmasında "Bizler sizlerinde desteği ve güveni ile 3 sene daha görevimizin başındayız. İlk günkü heyecanı yeniden yaşıyoruz. Bu heyecan bittiğinde bizde burada olmayacağız. Amacımız Derneğimizi bir üst seviyeye taşımak" dedi.

Yapılan konuşmanın kongre sona ererken yeniden başkanlığa seçilen Tarkan Adik ve yönetimi tebrikleri kabul etti.

Bu haber 2521 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler