Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > OYAK’TA NELER OLUYOR?

OYAK’TA NELER OLUYOR?

OYAK Yönetiminde neler oluyor? OYAK Yönetiminin aldığı kararlar ne anlama geliyor? Coşkun Ulusoy alınan kararlar için hangi tavizleri verdi? Bu kararların Erdemir’e ne gibi etkileri olacak?

06.Ocak.2016 Çarşamba 22:14
A A A

Ereğli Haber- Henüz kamuoyuna yansımayan bilgilere göre OYAK Genel Müdürü Coşkun Ulusoy’un altında görev yapan birçok genel müdürün yetkileri ellerinden alınırken, görev süreleri de sınırlandırıldı.
Gazetemizin güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre OYAK’ta önemli yetkilere sahip olan Coşkun Ulusoy’un ‘A Takımı’ olarak bilinen üst düzey birçok yöneticinin yetkileri elinden alındı. Alınan kararları OYAK Genel Müdürü Coşkun Ulusoy’un da onayladığı ancak bunun için hangi tavizleri verdiği merak ediliyor.
OYAK Yönetiminin aldığı yada alacağı kararların bir kısmı ise Ereğli’yi yakından ilgilendiriyor. İddiaya göre OYAK Yönetimi ERDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır ile Genel Müdür Sedat Orhan’ın durumunu da masaya yatırdı. Bilindiği üzere bir süredir ERDEMİR Genel Müdürü Sedat Orhan’ın görevden alınması için bazı kesimler derin uğraşlar veriyordu.
Öte yandan OYAK Yönetiminin bir süredir Amerika’da tedavi gören ve tedavisinin uzun sürmesi öngörülen İSDEMİR Genel Müdürü Recep Özhan’ın yerine de atama yapması bekleniyor.

 

AYRINTILAR GELECEK...

Bu haber 8703 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler