Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > ZONGULDAKLI KARATECİLER ELİ BOŞ DÖNDÜ

ZONGULDAKLI KARATECİLER ELİ BOŞ DÖNDÜ

Bursa'nın Gemlik ilçesinde düzenlenen 2016 yılı Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası sona erdi. Şampiyonaya 14 sporcu ile katılan Zonguldaklı karateciler derece yapamadan döndü.

31.Ocak.2016 Pazar 16:49
A A A

Ereğli Haber- Yıldızlar Türkiye Karate Şampiyonası 2002, 2003 ve 2004 doğumlu kız ve erkek sporcular arasında, kata ve kumite dalında 27-31 Ocak 2016 tarihleri arasında Bursa’nın Gemlik ilçesinde yapıldı. Bu yılki şampiyonaya Türkiye genelinde 51 ilden 2 bin 375 sporcu, Zonguldak’tan ise 14 sporcu katıldı.
Zonguldaklı sporcuları aileleri de 5 gün boyunca yalnız bırakmazken karatecilerimiz çıktıkları müsabakalarda yeterli performans gösteremeyerek şampiyonadan eli boş döndü. Müsabakalara katılan sporcuların antrenörleri ise gençlerin bu tür şampiyonalara katılarak tecrübe kazandıklarını belirterek daha iyi çalışıp önümüzdeki yıllarda derece yapılabileceğini vurguladılar.
2016 yılı Karate Türkiye Şampiyonasına Zonguldak’tan İkra Nur Demirtaş, İlkem Coşkun, Meliha Yener, Ceren Aydın, Tuğba Nur Taşpınar, Furkan Şener, Mustafa Dadandı, Güray Girgin, Eren Çil, Deniz Eylül Azap, Rana Berre Bezir, Zeynep Bilir, Sönmez Efe Elicik ve Rıza Samet Günay katıldı.
Zonguldaklı karatecilerin Sinop’ta Şubat ayında yapılacak olan Anadolu Yıldızları müsabakalarına katılacakları belirtildi.

Bu haber 1865 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler