Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > ÇOK ANLAMLI ZİYARET... MESAJ VERDİLER...

ÇOK ANLAMLI ZİYARET... MESAJ VERDİLER...

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti’de bir dönem görev yapmış eski yöneticiler Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

02.Şubat.2016 Salı 15:28
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde AK Parti’nin kuruluşundan bu yana çeşitli kademelerde görev yapan yaklaşık 50 kadar partili bir süre önce Bolu İzzet Baysal Devlet Hastanesi’nde damar ameliyatı olan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti. Uysal’a geçmiş olsun dileklerini, ileten heyet, yapacağı her çalışmada yanında olacakları mesajını verdi.

Ziyaretten son derece mutlu olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, böylesine güzel bir tabloyu göreve başladığı günden bu yana ilk defa gördüğünü söyledi. Makamında ağırladığı partililere yaptığı çalışmalar ve hazırlanan projelerle ilgili olarak bilgi veren Uysal, ilçeye yapacakları projelerle iki yılda tanınmaz hale geleceğini savundu. Projeleri hazırlamak için ince eleyip sık dokuduklarını ve her şeyi hesapladıklarını belirten Uysal, bu nedenle bazen projelerde gecikme yaşanabildiğini söyledi. Çetin Apatay Bulvarı üzerinde yapacakları çevre düzenleme, yol ve kaldırım çalışmalarına 15 Mart 2016 tarihi itibariyle ilk kazmayı vuracaklarını ifade eden Uysal, belediye yönetimi olarak önceliklerinin adalet duygusunu sağlamak, imardan ziyade gönülleri yapmak olduğunu anlattı.
Başkan Uysal sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirterek bu tür birlikteliklerin zaman zaman yapılmasını istedi.

HABERİN İÇİNDEN:
Kdz. Ereğli'de bu gün Belediye Başkanı Hüseyin Uysal'a gerçekleştirilen ziyaretten çok fazla anlam çıkartmak mümkün.
Şimdi herkes 'Bayram değil seyran değil, bu ziyaret nereden çıktı?" diye sorabilir. Cevaben; "İyi niyetli bir geçmiş olsun ziyareti" denilebilir. Ancak, fotoğraf karesindekilere bakıldığında bu ziyaretin sadece "Geçmiş olsun ziyareti" olmadığı açık.
Mesaj ne?
“Ey Hüseyin Uysal! Sen yalnız değilsin. Sen yürümeye devam et, biz buradayız. Seni kimsenin sofrasına lokma ettirmeyiz. Sen dik dur, doğruları yapmaya devam et. Etrafına örülmek istenen ağları parçalayıp, kafanı dışarı çıkart. Ereğli halkı seninle. Sana kurulan tuzakları biz bozarız” olabilir mi?
Kimler var bu fotoğrafta?
O fotoğrafta Armutlucumalısı, Çaylıoğlulusu, Yalıboyulusu, Ormanlılısı, Kaptaçlısı, Çayırlılısı, Kepezlisi, Kışlalısı, Sarıkorkmazlısı, elmatepelisi, Kandillilisi, Gülüçlüsü, Alaplılısı, Tarabzonlusu, Karslısı, Ankaralısı var.
Aslında mesaj anlayabilene net.

O fotoğrafta Ereğli var.

Bu haber 2539 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler