Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > UYSAL-ULUPINAR POLEMİĞİNE ÇATUROĞLU YORUMU

UYSAL-ULUPINAR POLEMİĞİNE ÇATUROĞLU YORUMU

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ile AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar arsında TBMM’de yaşanan polemikle ilgili açıklama yapan AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu “Bu tarz olumsuzlukların bir daha yaşanmamasını diliyorum” dedi.

12.Şubat.2016 Cuma 18:41
A A A

Ereğli Haber- AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve belediye meclis üyeleri ile AK Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar arsında yaşanan polemikle ilgili açıklama yaptı.
Yaşanan olayı ‘tatsızlık’ olarak değerlendiren Çaturoğlu, bu tarz olumsuzlukların bir daha yaşanmamasını diledi. Çaturoğlu’nun açıklaması şu şekilde ; “10 Şubat Çarşamba günü TBMM Plan ve Bütçe Komisyonunda en önemli kurumlarımızdan Sağlık Bakanlığı’mızın bütçe ve kesin hesaplarının görüşüldüğü ve konuşma sıramı beklediğim esnada, Genel Kurul iktidar kulisinde Milletvekilimiz Özcan Ulupınar ile Kdz.Ereğli Belediye Başkan'ımız arasında tatsız bir ağız dalaşı meydana gelmiştir. Bu durum hepimiz üzmüştür. Bizler şartlar ne olursa olsun soğukkanlılığımızı muhafaza etmek mecburiyetindeyiz. Çünkü siyaset literatüründe siyasetçinin yaptığı veya siyasetçiye yapılan her türlü olumsuz hareketler o siyasetçinin temsil ettiği belde, ilçe ve ilde yaşayan tüm insanları olumsuz etkiler ve onlara da yapılmış addedilir. Bunu da hiç birimiz istemeyiz. Hem Milletvekilimizin hem de Belediye Başkanımızın meydana gelen bu hadiseden dolayı oldukça üzgün olduklarını biliyorum. Bu tarz olumsuzlukların bir daha yaşanmamasını diliyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

Bu haber 3309 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler