Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > DOĞU PERİNÇEK EREĞLİ'YE GELİYOR

DOĞU PERİNÇEK EREĞLİ'YE GELİYOR

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Vatan Partisi Teşkilatı Başkanı Alev Aksu, terör örgütü PKK’nın, Suriye’de koridor oluşturulması çabası devam ederken ülkemizin üzerine bilinçli olarak salındığını belirterek yaşanan terör saldırılarını kınadı.

18.Şubat.2016 Perşembe 15:59
A A A

Ereğli Haber- Vatan Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Alev Aksu, parti binasında basın toplantısı düzenledi. Aksu toplantıda Ankara ve Diyarbakır’da yaşanan terör saldırılarını kınayarak, Türkiye’nin bu süreçten bütünleşerek çıkacağını vurguladı. Aksu konuşmasında “Dün yaşanan emperyalist destekli terör saldırısını lanetliyoruz. Türkiye kesin bir kararlılıkla PKK'yı hendeklere gömmektedir. Aynı zamanda Suriye'nin kuzeyinde bir ABD - İsrail koridoru oluşturulmasına karşı Türk milleti birleşmektedir. Bu koşullarda bölücü terör örgütünü Türkiye'nin üzerine süren güçlerin bazı yanıtlar vermesi yaşadığımız sürecin doğasına uygundur. Bu terör eylemleri boşunadır. Türkiye bu süreçten vatan bütünlüğünü gerçekleştirerek çıkacaktır. Bu terör eylemleri milletimizi daha sıkı kenetlenmeye ve daha sıkı bir mücadeleye çağırmaktadır. Artık devlet ve milletçe top yekûn mücadele zamanıdır. Bu kararlılığımızı bir kez daha ifade ederek Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve milletimize başsağlığı diliyoruz” dedi.
Aksu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek’in 27 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de Kdz. Ereğli ilçesine gelerek “Terör, yeni anayasa ve bölgesel çözüm” konulu konferansa konuşmacı olarak katılacağını ifade etti.

Bu haber 5152 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler