Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR GECESİNDE NELER YAŞANDI?

KEPEZ ÇAYLIOĞLU SPOR GECESİNDE NELER YAŞANDI?

Zonguldak Süper Amatör Küme'de şampiyonluk mücadelesi veren Kepez Çaylıoğlu Spor kulübe destek sağlamak amacıyla gece düzenlendi. Gecede takıma katkı sağlamak amacıyla hazırlanan 4 büyük kulübün imzalı takım forması Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Milletvekili Faruk Çaturoğlu ve AK Parti Kdz. Ereğli ilçe Başkanı Fatih Çakır ve beraberinde gelenlerin salondan erken ayrılması ile satışa sunulamadı.

22.Şubat.2016 Pazartesi 22:41
A A A

Ereğli Haber- Ereğli' de kısa süre önce kurulan ve zor şartlarda Zonguldak Süper Amatör liginde mücadele eden kepez Çaylıoğlu spor kulübü yönetimi, takımlarına katkı sağlamak amacıyla destek gecesi düzenledi. Geceye Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, Ak Partili Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ormanlı belediye Başkanı Bayram Başol, Ak Parti ilçe başkanı Fatih Çakır, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Talat Şeker, siyasiler, sivil toplum kuruluşları başkan ve yöneticileri, Oda başkanları katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından açılış konuşmasını yapan Kulüp başkanı Baki Karaaslan, takımlarının zor şartlarda mücadele ettiğini ve gecede takımlarına katkı sağlayacak olan herkese teşekkür ettiğini söyledi.

Ereğli belediye Başkanı Hüseyin Uysal ise konuşmasında her zaman amatör kulüplerinin yanında olduklarını, ne kadar zor şartlarda mücadele ettiklerini iyi bildiklerini ifade etti.

Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu' da konuşmasında "Başkanımız ile konuşmamızda şartların ne kadar zor olduğunu anlattı. Ne kadar amatör olursa olsun profesyonel davranmak lazım. Zaman ve Kaynak ayırmak lazım. Eninde sonunda da takımın başarılı olacağına inanıyorum" dedi.

Kepez Çaylıoğlu spor yönetimi konuşmaların ardından Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu'na 67 numaralı takımlarının formasını hediye etti. Yöneticiler Çaturoğlu'ndan formaya değer biçmelerini istedi. Ancak Çaturoğlu, formaya değer biçmeyip, Spor toto idaresi ile görüşüp amatör kulüplere destek verilip verilmeyeceği konusunda görüşme yapacağını söyleyerek kürsüden indi.

Konuşmaların ardından kulüp yöneticileri 4 büyük takımın futbolcularının imzaladığı formaları satışa çıkarmak için hazırlık yaptığı sırada Belediye Başkanı Hüseyin Uysal salondan ayrılmak üzere kalkınca, peşinden Ak Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu,  Ak Parti Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve diğer partililerde peşine takılıp geceden ayrıldı. Protokolün ayrılması ile salonda bulunan çok sayıda kişide geceden erken ayrılınca bir tane bile forma satışı yapılamadı.

Kulüp yöneticileri gelir sağlamak için yaptıkları gecede Kepez Çaylıoğlu Spro Kulübü'ne karşı sergilenen tavra hiç bir anlam veremedi ve adeta şok yaşadılar.

Bu haber 3091 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler