Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > Başkan Yiğit, Ak Parti İl Başkanını ağırladı

Başkan Yiğit, Ak Parti İl Başkanını ağırladı

AK Parti il başkanı Hikmet Keskin, İl Genel Meclis Başkanı Cahit Aydın, İl SKM Başkanı Şinasi Tuzcuoğlu ile birlikte Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit'i makamında ziyaret etti.

11.Mart.2016 Cuma 19:46
A A A

Ereğli Haber- AK Parti Düzce İl Başkanı Şinasi Tuzcuoğlu ile Yığılca Belediye Başkanı Muzaffer Yiğit ilçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulundu. AK Parti Düzce İl Başkanı Keskin; "Yiğit Başkanın başarılı çalışmalarını her zaman zevkle izliyoruz ve destekliyoruz. Takıldığı her yerde 3 vekilimizle birlikte yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz. Yığılca'nın her tarafı şantiye havasında. İlçenin çehresi değişiyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Düzce ile Yığılca'nın hiçbir farkı yok. Etle tırnak gibiyiz. Sayın Başkanımızın Yedigöller Projesi ve Turizm Vadisi Projelerinin her zaman destekçisi olacağız" dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Yiğit ise teşekkür etti. Başkan Yiğit konuşmasında şu sözlere yer verdi; "İl başkanımız seçildiği günden bu yana sadece belediye başkanları nezdinde değil her alandaki örnek çalışmaları ile takdir topladı. Çünkü Düzce'nin kazanımları arttı. Haliyle Yığılca olarak bizim de arttı. Çıtayı her alanda yükseltti. Düzcemize moral geldi. Yığılca’mıza ve belediyemize ziyareti her anlamda çok önemli.”

Bu haber 3057 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler