Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > Gülüç, Saltukova ve Karaman Ak Parti'ye...

Gülüç, Saltukova ve Karaman Ak Parti'ye...

AK Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır İl Danışma Kurulu toplantısında üç belediye başkanının AK Parti'ye geçmek istediğini söyledi, akıllara Gülüç, Saltukova ve Karaman Belediye Başkanları geldi.

12.Mart.2016 Cumartesi 19:27
A A A

Ereğli Haber- Ak Parti Zonguldak İl Danışma Meclisi Toplantısı Emirgan Otel'te gerçekleştirildi. Toplantıya Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar'ın yanı sıra belediye başkanları, ilçe ve belde teşkilat başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri katıldı.

 
ÖZBAKIR'DAN FLAŞ AÇIKLAMA
Ak Parti Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır, kürsüden yaptığı konuşmada, "Ak Parti'ye geçmek isteyen belediye başkanları var. Bu konuyu İl Başkanı Zeki Tosun'da biliyor. Bu isimleri önümüzdeki günlerde partimize alacağız" dedi. 
 
AKILLARA GÜLÜÇ, KARAMAN VE SALTUKOVA GELDİ
Özbakır'ın açıklamasında isimlerini açıklamadığı belediye başkanlarının Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demitaş, Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş ve Karaman Belediye Başkanı Mustafa Kalaycı olduğu iddia edildi. Edinilen bilgiye göre Zonguldak Milletvekilleri ile İl Başkanı Zeki Tosun'un üç belediye başkanının AK Parti'ye geçmelerine sıcak baktığı öğrenildi. AK Parti'ye geçeceği söylenen üç belediye başkanı da şu ana kadar resmi bir açıklama yapmadı.
 
Bu haber 3302 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler