Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Siyaset > 'İmam Hatip düşmanı' ... 'Paralelci'...

'İmam Hatip düşmanı' ... 'Paralelci'...

Saadet Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Gökhan Göktaş sosyal paylaşım sitesi facebook'ta AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı ve ilçede görev yapan bazı bürokratları 'İmam Hatip düşmanı' ve 'Paralelci' olmakla suçladı.

12.Mart.2016 Cumartesi 19:47
A A A

Ereğli Haber- Saadet PArtisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Gökhan Göktaş sosyal paylaşım sitesi facebook'ta AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı ve ilçede görev yapan bazı bürokratları 'İmam Hatip düşmanı' ve 'Paralelci' olmakla suçladı. Saadet Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Gökhan Göktaş paylaşımında hangi AK Parti yöneticileri ve bürokratlarının paralelci ve imam hatip düşmanı olduğunu açıklamadı.

İşte o paylaşım: 

GÖKTAŞ: "PAZARTESİ AÇIKLIYORUM" 

Saadet Partisi Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Gökhan Göktaş, facebook'ta ki paylaşımını haber yapmamızın ardından bir paylaşımda daha bulundu.  Göktaş "İmam Hatip düşmanı"  ve "paralelci" olmakla suçladığı AK Parti Kdz. Ereğli ilçe yöneticileri ile bürokratların isimlerini Pazartesi günü açıklayacağını bildirdi.  Ereğli kamu oyu Gökhan Göktaş'ın Pazartesi günü yapacağı açıklama merak ediliyor. 

Bu haber 4599 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler