Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > TSO, ÜYELERİNİ ENDÜSTRİ FUARINA GÖTÜRECEK

TSO, ÜYELERİNİ ENDÜSTRİ FUARINA GÖTÜRECEK

Zonguldak’ın Ereğli İlçesi Ticaret ve Sanayi Odası’nın (TSO), üyelerine yönelik Endüstri Fuarı gezisi düzenleyeceği bildirildi. Almanya’nın Hannover kentinde ki fuarın, 07-11 Nisan tarihleri arasında gezilebileceği duyuruldu.

17.Şubat.2014 Pazartesi 17:36
A A A

Ereğli Haber- Kdz Ereğli Ticaret ve Sanayi Odası’ndan yapılan açıklamaya göre, 07 – 11 Nisan tarihlerinde, Almanya’nın Hannover şehrinde yapılacak Endüstri Fuarı’na gezi düzenleneceği bildirildi. Kdz Ereğli TSO’dan tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamada, şu bilgiler verildi:

“Hannover Messe 2014 Sanayi ve Endüstri Fuarı'nın hedef sektörü makine imalat sektörüdür. Bunun yanı sıra; Döküm teknolojileri, döküm malzemeleri, metal işleme makineleri ve teknolojileri, plastik ve seramik malzemeler, bağlantı sistemleri ve teknolojileri, endüstriyel makine parçaları, dişliler, rulmanlar, endüstri robotları, fabrika otomasyon sistemleri, mikro sistemler teknolojileri, nano teknoloji ve yenilikleri, mikro makinalar ve üretim sistemleri ve nano malzemeleri, fuar ’da yer alacak diğer sektörlerdir.

Fuara katılım KOSGEB desteklidir. KOSGEB üyesi olan işletmelerimiz Genel Destek Programı İşlemlerini ve Yurt Dışı İş Gezisi Desteği başvurusu yaparak, İşletme başına 2000.TL’ye kadar ve %60 oranında destek alabileceklerdir. 4 gece - 5 gün sürecek Fuar için planlanan program aşağıda belirtilmiştir.

7 NİSAN PAZARTESİ
Saat 06.30’da Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’nde buluşma. Türk Hava Yolları’nın TK 1661 sefer sayılı uçağı ile 08.25’de Hamburg’e hareket. Yerel saat ile 10.40’da Hamburg’a varış Hamburg panoramik tur sonrasında otele transfer için Hannover 'e hareket yaklaşık(1,5 saat). Sonrasında serbest zaman

8 NİSAN SALI
Sabah kahvaltının ardından Volkswagen fabrikasına hareket. Fabrika ziyareti sonrası fuara transfer fuar sonrasında otele dönüş.

9 NİSAN ÇARŞMABA
Sabah kahvaltının ardından fuar alanına hareket. Akşama kadar fuar ziyareti, Fuar sonrasında akşam otele dönüş.

10 NİSAN PERŞEMBE
Sabah kahvaltının ardından fuar alanına hareket. Akşama kadar fuar ziyareti, sonrasında otele dönüş.

11 NİSAN CUMA
Sabah 07.00'de otelden çıkış işlemlerinin yapılması ve 08.00'de Bremen'e hareket. Yaklaşık (1 saat) Bremen şehir turu sonrasında havalimanına transfer. Saat 14.30’da Türk Hava Yolları’nın TK 1332 sefer sayılı uçağı ile İstanbul’a hareket. Türkiye saatiyle 18.35’te İstanbul Atatürk Havalimanı’na varış”

Bu haber 3459 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler