Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Medya > KEAL'İN BÜYÜK BAŞARISI...

KEAL'İN BÜYÜK BAŞARISI...

Bu yıl 19’uncusu düzenlenen Vodafone FreeZone liseler arası müzik yarışmasına katılan Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi (KELA) öğrencilerinden bir grup, yarışmada büyük bir başarıya imza atarak, devam eden Türkiye oylamasında 2. Sıraya yükseldi.

19.Nisan.2016 Salı 13:11
A A A

 

Ereğli Haber- Vodafone Türkiye'nin "Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa" sloganıyla hayata geçirdiği Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun önderliğinde End Productions tarafından düzenlenen Vodafone FreeZone liseler arası müzik yarışması, gençleri müzik sahnesine taşıdı.

Yarışmanın, İstanbul elemeleri 25-26 Mart tarihlerinde Bostancı Gösteri Merkezi’nde, Ankara elemeleri 1-2 Nisan tarihlerinde Selim Sırrı Tarcan Kapalı Spor Salonu’nda, İzmir elemeleri ise 8-9 Nisan tarihlerinde İzmir Arena’da seyirciye açık olarak gerçekleştirildi.

Yarışmaya katılarak elemeleri başarıyla geçen Karadeniz Ereğli Anadolu Lisesi öğrencileri (KEAL), internet üzerinden yapılan ve hala devam etmekte olan oylamada 2. sıraya yükseldi.

Yarışmanın finali ise 29 Nisan'da İstanbul-Volkswagen Arena'da yapılacak.

Yarışmada oy kullanmak için www.liseninyildizi.com adresindeki ‘Posterlere Gözat’ bölümüne girerek grup veya okul adıyla istenilen poster seçilebilir.

 Grubun performansını izlemek için linke tıklayın; https://www.izlesene.com/video/zonguldak-karadeniz-eregli-anadolu-lisesi-adamlar-koca-yasli-sisko-dunya/9280448#

 

Bu haber 3314 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler