Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > KEPEZSPOR ZONGULDAK MAÇINA TARAFTARLARINI TAŞIYACAK

KEPEZSPOR ZONGULDAK MAÇINA TARAFTARLARINI TAŞIYACAK

Kepezspor Kulübü Başkanı ve Kepez Muhtarı Baki Karaarslan Zonguldakspor'un Çanakkale'de oynayacağı 2. lige yükselme mücadelesine bir otobüs tahsis ederek taraftarlarını gönderiyor.

11.Mayıs.2016 Çarşamba 21:47
A A A

Ereğli Haber- Kepezspor Kulübü Başkanı ve Kepez Muhtarı Baki Karaarslan Zonguldakspor'un Çanakkale'de oynayacağı 2. lige yükselme mücadelesine bir otobüs tahsis ederek taraftarlarını gönderiyor. Baki Karaarslan'a bu jestinden dolayı çok sayıda taraftar sosyal paylaşım sitesinden teşekkür etti. 

Taraftarların Zonguldakspor maçına otobüs kaldırmamasına tepki göstermesi üzerine Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal akşam saatlerinde kararından vazgeçerek, sosyal paylaşım sitesinden yayınladığı mesaj ile Zonguldakspor maçına otobüs kaldıracağını açıkladı.

Kdz. Ereğli ilçesinde çok sayıda taraftar Zonguldakspor'un Çanakkale'de 15 Mayıs 2016 Pazar Günü Saat 17.00'de oynayacağı Kızılcabölük maçı için otobüs bulmaya çalışıyor. Otobüslerin hangi saatte nereden kalkacağı ile ilgili henüz net bir saat ve yer verilmedi.

Bu haber 4986 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler