Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > DÜNYA MARKASI ARTIK TANYILDIZ GRUP’TA

DÜNYA MARKASI ARTIK TANYILDIZ GRUP’TA

Kdz. Ereğli ilçesinde Gıda ve Mobilya sektöründe faaliyet gösteren Tanyıldız Şirketler Grubu, bünyesine dünya devi Cocacola’nın bayiliğini de kattı.

28.Mayıs.2016 Cumartesi 13:20
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde gıda ve mobilya sektörlerinde bir çok ünlü markanın bayiliğini yapan Tanyıldız Şirketler Grubu, son olarak Cocacola’nın Ereğli ve Alaplı bayiliğini de aldı.
1980 yılında Kavaklık Mahallesi Göçmenler Sokak’ta Habip Tanyıldız’ın açtığı mahalle bakkalı ‘Tanyıldız Bakkaliyesi’ ile ticari faaliyete başlayan Tanyıldız Grup zaman içerisinde büyüyerek ticaretini geliştirdi. Habip, Kıbrıs Gazisi Merhum Remzi, Mehmet, Gürbüz, Turgut ve Tahsin Tanyıldız kardeşler ve çocukları tarafından yıllar içerisinde adım adım büyüyen Tanyıldız Grup bu gün bölgede Doğtaş, Kelebek , Yataş, Eti, Doğuşçay ve Patos, Tadım gibi ünlü markalarının bayiliğini yapıyor. Göçmenler Sokak’ta ilk kurulan mahalle bakkalını büyüterek market haline dönüştüren Tanyıldız Grup yaklaşık 15 gün önce Cocacola’nın Ereğli ve Alaplı bayiliğini de bünyesine katarak daha da büyüdü.
Tanyıldız Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Turgut Tanyıldız, Dünya Devi bir marka ile çalışmanın zor olduğu kadar kendilerine de gurur verdiğini belirterek “Bizim Tanyıldız Grup olarak bu alanda yılların verdiği tecrübemiz, yetişmiş kadromuz ve birikimiz var. Tanyıldız ailesi olarak Cocacola bayiliğinde de bölgemize en iyi şekilde hizmet sunmayı hedefliyoruz. Bunda da Allah’ın izniyle muvaffak olacağımıza inanıyorum” dedi.
Tanyıldız Grup bünyesindeki bayilerde halen aile bireyleri de dahil yaklaşık 65 kişi istihdam ediyor.
Öte yandan Tanyıldız Grup’un yakın bir zamanda dev bir markayı daha bünyesine katarak ilçedeki yatırımlarını adım adım büyütmeye devam edeceği öğrenildi.

Bu haber 11754 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler