Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > GÜLE GÜLE YAVRUM GÜLE GÜLE...

GÜLE GÜLE YAVRUM GÜLE GÜLE...

GÜLE GÜLE YAVRUM GÜLE GÜLE...

24.Haziran.2016 Cuma 20:18
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Demir ve Çelik Fabrikaları Genel Müdürü Sedat Orhan'ın görevden alınma yazısının hazırlandığı ancak tebliğ edilmediği iddia edildi. Yazının bir kaç gün içerisinde tebliğ edileceği de iddia edilirken, Orhan'ın yerine gelecek ismin daha belirlenmediği öğrenildi.

ERDEMİR yönetiminde son günlerde yaşanan değişime Genel Müdür Sedat Orhan' da eklendi. Emin kaynaklardan edinilen bilgilere göre ERDEMİR genel Müdürü Sedat Orhan'ın görevden alınma yazısının hazırlandığını ve kendisine ulaştırılacağı öğrenildi. 12 Mayıs tarihinde yaptığımız haberde Coşkun Ulusoy'un istifasının ardından Sedat Orhan'ın da görevden alınacağını yazmıştık.

Sedat Orhan'ın yerine hangi ismin geleceği netleşmezken, Sedat Orhan'ın bir kaç gün içerisinde Ereğli'den ayrılacağı öğrenildi.

Ereğli haber olarak Coşkun Ulusoy’un vedasının ardından Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan’ında görevden alınmasına kesin gözüyle bakılıyor. Bazı kaynaklar Coşkun ulusoy'un 1 numaralı prensi Erdemir Genel Müdürü Sedat Orhan’ın genel müdürlük makamındaki özel eşyaları ile lojmanındaki bavulunu toplamaya başladığını iddia ettiğini yazmıştık.

Haberin ardından ERDEMİR Kurumsal İletişim müdürlüğü yetkilileri Gazetemizi arayarak Genel Müdürü Sedat Orhan'ın görevinin başında olduğunu, görevden alındığı iddialarının gerçeği yansıtmadığını ifade ettiler.

Bu haber 10340 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler