Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > SPORDAN SİYASETE HERKES BU İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

SPORDAN SİYASETE HERKES BU İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

SPORDAN SİYASETE HERKES BU İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

25.Haziran.2016 Cumartesi 22:59
A A A

Zonguldak'ın Ereğli ilçesi Balı Spor derneği tarafından iftar programı düzenlendi. İftara spordan siyasete bir çok isim katılırken, Balı spor dernek başkanı Osman Yavuz "Burada bu akşam Eski köy adetleri ile şehir adetlerini birleştirdik. Güzel bir ortamda güzel bir akşam geçirdiğimizi düşünüyorum" dedi.

Ereğli' ye bağlı Balı mahallesi Balı Spor derneği tarafından iftar programı düzenlendi. İftara Ak Partili ve CHP'li belediye meclis üyeleri, Bisiklet Derneği, Avcı kulübü üyeleri, siyasiler ve Balı Mahallesi halkı katıldı. Ezanın okunması ile birlikte katılımcılar oruçlarını açarken, düzenlenen iftar yemeği ile ilgili açıklamada bulunan Balı spor dernek başkanı ve aynı zamanda Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis üyesi Osman Yavuz "Burada bu akşam Eski köy adetleri ile şehir adetlerini birleştirdik. Güzel bir ortamda güzel bir akşam geçirdiğimizi düşünüyorum" dedi.

Yavuz açıklamasında "Öncelikle içinde bulunduğumuz Ramazan ayı, birlik ve beraberliğin kuvvetlenmesi gereken bir ay. Bende Balı köyündenim. Burada birlik ve beraberliği kuvvetlendirmek adın bu iftar yemeğini düzenledik. Bu akşam burada sporcularımız var. Avcı arkadaşlarımız var. Meclis üyesi arkadaşlarımız var. Şehir dışından arkadaşlarım var. Köylülerimiz var. Doğal olsun istedim. lokma döktürdüm. Eski köy adetleri ile şehir adetlerini birleştirdik. Güzel bir ortamda güzel bir akşam geçirdiğimizi düşünüyorum. Buradan tüm halkımızın Ramazan bayramını kutlar saygı ve sevgilerimi sunarım" dedi.

İftar programı Ereğli Belediyesi Mezarlıklar eski Müdürü Metin Avcı'nın duası ile sona erdi.

Bu haber 2844 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler