Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Volkan Berber > ACI AMA GERÇEK

ACI AMA GERÇEK

Ülkemizin ve milletimizin başındaki en büyük belalardan biriside, Marksist ve materyalist ideoloji idi. Bunlar zamane şartlarınca bazen hümanistler, bazen laik, bazen devrimci rolü oynadılar elbette en büyük destekçileri dışarıdandı.

08.Ağustos.2016 Pazartesi 10:05
A A A

Sahip oldukları Basın-yayın, müzik, tiyatro, belgeseller ve diplomatik koltuklarını kullanarak bu milletin temel değerlerine inançlarına saldırıyorlardı. Geçmişte de aynı canhıraşane gayret günümüzde de acımasızca devam etmektedir.
Bu kapitalist zihniyetler birtakım muhtelif kamuflajlar altında, cihad ve şehadet ruhunu baltalamak, toplumumuzda varolan ruhani değerleri eksiltmekle, gözleri tamamen maddeye çevirmek istemektedirler. Resmi ve Dini bayramlarda dahi müstehcen filmler, belgeseller, yarışmalar düzenleyerek sosyal ahlakını bozmakla, diğer uygunsuz kültürleri dayatarak gençlerimizin edep ve ahlakını bozmak en öncü hedefleridir. Alman Araştırmacı Dagobert Von Mikusch şöyle diyor.
''Örgütlenmede Mason locaları model alınmıştı. Örgüte kabul edilme uzun uzadıya sınamalar ve bir hayli süre gözetlenmeden sonra olabiliyordu.''
Bu gizli kapaklı haberleşme kanallarıyla yürütülen süreçlerin meyvasını alabilmek uğruna her türlü maddi desteklerini esirgemeyen dış mihraplar, sosyalleşmeyi tamamen bitirmek var olan beşeri münasebetlerin yozlaştırılmasına çalışarak toplumun manevi gözünü hedef almışlardır. Çeşitli maskeler altında dine hücum etmeyi meslek edinenlere tesir etmeyeceğini bilekteyiz. Ancak muhtelif sebeplerle, ecdadını tanımaktan mahrum kalmış kimselerin bu gibi acı ama gerçek tarihi gerçeklere kulak vermesi temennisiyle;

Bu haber 1390 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler