Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > Erdemir ve Türk Metal 2. kez buluştu

Erdemir ve Türk Metal 2. kez buluştu

Erdemir ile Türk Metal yönetimi 26. dönem Toplu İş Sözleşme (TİS)görüşmelerinin ikinci oturumu bu gün yapıldı.

08.Ağustos.2016 Pazartesi 19:15
A A A

Ereğli Haber - Erdemir ile Türk Metal sendikası yöneticileri 26. dönem TİS görüşmelerinin ikinci oturumunda 21 idari madde üzerinde anlaşma sağladı.
Türk Metal Seneikası Kdz. Ereğli Şubesi'nden görüşmeye ilişkin olarak yapılan açıklamada şu bilgilere yer verildi; "Erdemir ile gerçekleştireceğimiz 26. Dönem Toplu İş Sözleşmesi’nin ikinci oturumunu 8 Ağustos 2016 tarihinde gerçekleştirdik.
1 Eylül 2016 tarihinden geçerli olmak üzere yapacağımız sözleşme ile ilgili ikinci oturumu da İstanbul’daki MESS binasında yaptık.
Türk Metal Genel Başkan Yardımcımız Yusuf Ziya Odabaş, Şube Başkanımız Metin Ercan, Şube yönetim kurulu üyelerimiz ile MESS ve Erdemir yetkililerinin hazır bulunduğu bu oturumda, görüşülen 22 idari maddelerden 21 üzerinde taraflar arasında anlaşma sağlanırken, 1 maddenin görüşülmesi ise ileriki toplantıya ertelendi.
Toplantıda, Sözleşme görüşmelerinin üçüncü oturumunun ise 25 Ağustos 2016 tarihinde aynı Ankara’daki Türk Metal Sendikası Genel Merkezimizde yapılmasına karar verildi."

Bu haber 6800 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler