Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Eğitim > Uysal'dan 6 okula çocuk parkı

Uysal'dan 6 okula çocuk parkı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi belediyesi tarafından 6 ilkokula çocuk parkı kurulurken bir okulun bahçesi de asfaltlandı.

19.Eylül.2016 Pazartesi 11:35
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın talimatı ile Ereğli Belediyesi’nin ilgili birimleri tarafından 6 okula çocuk parkı kurulurken, bir ilkokulun bahçesi de asfaltlandı. Ereğli Belediyesi temizlik işleri ekipleri ayrıca okulların bahçelerini su ile yıkayarak temiz hale getirdi.
Elmatepe Mahallesi Muhtarı Muammer Arslan, destekleri için mahalle halkı adına Başkan Hüseyin Uysal’a teşekkür etti.
Başkan Hüseyin Uysal, daha sonra yeni eğitim ve öğretim döneminin başlamasıyla Nimet ilkokulunda düzenlenen törene katıldı. Kdz. Ereğli Belediyesi olarak kapılarının her zaman açık olduğunu belirten başkan Uysal, “Bizler Karadeniz Ereğli belediyesi olarak sizlerin hep yanınızdayız, sizleri hep destekleyeceğiz. Eğer Ereğli’miz eğitim olarak yeniden inşa olacaksa, bizler de yanınızda olarak, bu desteği vermeye hazırız. Her zaman kapımız öğretmenlerimize, velilerimize, öğrencilerimize sonuna dek açıktır. Bu çocuklar belki yarın karşımıza doktor olarak, hakim olarak, kaymakam olarak, komutan olarak çıkacak. Bu çocuklar öğretmenlerimize emanet. Öğretmenlerimizden ricam, özgüveni yüksek bir nesil yetiştirelim. Mustafa Kemal Atatürk’ün çok güzel sözü var, ‘milletleri ancak öğretmenlerimiz kurtarır.’ Gelecek nesiller sizlerin ellerinde büyüyecek. Başarılı bir eğitim öğretim yılı geçirmenizi temenni ediyorum” dedi.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Ören ilkokulu, Ömerli ilkokulu, Nimet İlkokulu, İsmet İnönü İlkokulu, Ereğli İlkokulu ve Bölücek İlkokulunda öğrenim gören çocukları yeni dönemde okullarında çocuk parkıyla buluşturdu.

Bu haber 7552 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler