Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Magazin > Koç ile Cerrah ailelerinin mutlu günü

Koç ile Cerrah ailelerinin mutlu günü

Kdz. Ereğli’nin tanınmış ailelerinden Ayşe ile İsmet Koç’un kızları Ceyda Koç, Güzide Çakmakkaya ile merhum Faik Cerrah’ın oğulları Mehmet Cerrah ile dünya evine girdi.

31.Ekim.2016 Pazartesi 12:36
A A A


KOÇ İLE CERRAH AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ paylaşan: ereglihaber

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli Belediyesi’nde iki dönem belediye meclis üyeliği yapan İsmet Koç ile Ayşe Koç’un kızları Ceyda Koç, Güzide Çakmakkaya ile merhum Faik Cerrah’ın oğulları Mehmet Cerrah düzenlenen nikah töreni ile evlendiler. Genç çiftin nikahını Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal kıyarken şahitliklerini ise Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediyesi’nde üç dönem belediye meclis üyeliği yapan ilçenin önde gelen işadamlarından Erol Çivici, Emre Güner ve Engin Cömert yaptı.
Nikah törenine Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çivici’nin yanı sıra belediye meclisi, il genel meclisi üyeleri, STK temsilcileri, muhtarlar, işadamları, esnaflar ve Koç ile Cerrah ailesinin yakınları katıldı.
Genç çiftin düğün eğlenceleri ise Eski Bağlık Gazinosu’nda gerçekleştirildi. Buradaki törene genç çiftin yakın arkadaşlarının yanı sıra İzmir Vali Yardımcısı ve Ereğli Eski Kaymakamı Aziz İnci, Erol İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Erol Çivici, Tanyıldız Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı İşadamı Turgut Tanyıldız, DTP Eski İlçe Başkanı Celal Olkaç, Kdz. Ereğli TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Çivici katıldı. Ceyda ile Mehmet Cerrah çifti düğünlerine katılan yakın dostları gecenin ilerleyen saatlerine kadar çalan müzik eşliğinde dans edip gönüllerince eğlendi.
Ereğli Haber Gazetesi ailesi olarak Ceyda ile Mehmet Cerrah çiftini tebrik ediyor, bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

Bu haber 7384 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler