Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > Başkan Yalman, Sezer ve Bayram’a forma hediye etti

Başkan Yalman, Sezer ve Bayram’a forma hediye etti

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, Ereğli’nin önde gelen işadamlarından Bayram Sezer ile Eyüp Bayram’ı ziyaret ederek Kepez Çaylıoğluspor forması hediye etti.

17.Kasım.2016 Perşembe 18:24
A A A

Ereğli Haber- Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Sezer, Necati Keskin, Fikri Kayacan ve Hüseyin Yavuz ile birlikte ilçenin önde gelen işadamlarından Bayram Sezer ile Eyüp Bayram’ı iş yerlerinde ziyaret etti.
Yalman ve yönetim kurulu üyeleri Bayram Sezer’i ziyaretinde Kepez Çaylıoğluspor Kulübü’nün faaliyetleri hakkında bilgi verdi. Yalman konuşmasında “Kepez Çaylıoğluspor kulübü olarak futbol, basketbol, voleybol ve tekvando gibi spor dallarında yaklaşık 500 lisanslı sporcu ile faaliyet gösteriyoruz. Bu yılın başında Ereğli’nin önde gelen işadamları ve esnaf arkadaşlarımızla bir araya gelerek güzel bir yönetim oluşturduk. Amacımız Ereğli’de sporun gelişmesine, spor tesislerinin artmasına ve gençlerimizin spora daha fazla yönelmesini sağlamak. Bu noktada attığımız adımlar ve yaptığımız birçok girişimden sonuç almaya başladık. Bizler bu işe Ereğli’de yaşayan herkesin sahip çıkmasını istiyoruz” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İşadamı Bayram Sezer’de Kepez Çaylıoğluspor’un girişimlerini ve gençleri verdiği desteği takdirle izlediğini belirterek, bu çalışmalara kendisinin de destek vereceğini söyledi.
Yalman ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri daha sonra İşadamı Eyüp Bayram’ı ziyaret ederek kendisinden destek istedi. Bayram’da Kepez Çaylıoğluspor’a destek olacağını belirterek çalışmalarında başarılar diledi.

Bu haber 7598 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler