Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Spor > Yalman, Yazıcıoğlu ve Yiğitoğlu’na forma hediye etti

Yalman, Yazıcıoğlu ve Yiğitoğlu’na forma hediye etti

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanvekili İrfan Yazıcıoğlu ile Yiğitoğlu Kuyumculuk’un sahipleri Mehmet ve İsmail Yazıcıoğlu’nu ziyaret ederek forma hediye etti.

18.Kasım.2016 Cuma 19:27
A A A

Ereğli Haber- Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, yönetim kurulu üyeleri MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer, ASKF 2. Başkanı Fikri Kayacan ve Sinan Durdu ile Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkenvekili İrfan Yazıcıoğlu ile kardeşi Mustafa İslam Yazıcıoğlu’nu ziyaret etti. Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, kulüp bünyesinde faaliyet gösteren spor branşları ile ilgili olarak Yazıcıoğlu’na bilgi verdi. Kulüp bünyesinde futbol, basketbol, hentbol, voleybol ve tekvando olmak üzere birçok branşta yaklaşık 500 lisanslı sporcu ile faaliyet gösterdiklerini dile getiren Yalman “Bizler Ereğlili işadamları olarak bu yıl başında bir araya geldik ve Kepez Çaylıoğluspor Kulübü bünyesinde gençlerimiz için çalışma yapmaya karar verdik. Çok kısa bir zaman dilimi içerisinde önemli mesafeler aldık. Ereğli’de spor yapan gençlerin çoğalması için bizim gibi işadamlarının bu gençlerimize destek olması gerekiyor. Ereğli’yi yönetenlerin gençlere spor yapabilecekleri yeni ve modern alanlar yapmaları gerekiyor. Bizde kulüp yönetimi olarak bunu sağlamaya çalışıyoruz. Bu noktada sizlerin de desteklerini bekliyoruz. Gelin gençlerimizin antrenmanlarını, müsabakalarını izleyin. Bu onlara moral ve motivasyon verecektir” dedi.
Kepez Çaylıoğluspor Kulübü yönetimin çalışmalarını takdirle izlediklerini belirten Yazıcıoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkenvekili İrfan Yazıcıoğlu, kendilerine her zaman destek olacaklarını söyledi. Başkan Yalman ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret anısına İrfan Yazıcıoğlu’nun isminin yazılı olduğu Kepez Çaylıoğluspor formasını İrfan Yazıcıoğlu ve kardeşi Mustafa İslam Yazıcıoğlu’na hediye etti.
Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkan ve yöneticileri daha sonra ise Yiğitoğlu Kuyumculuk’u ziyaret etti. Burada Mehmet ve İsmail Yiğitoğlu ile görüşen Yalman, desteklerinden dolayı her iki kardeşe de teşekkür etti. Başkan Yalman Yiğitoğlu kardeşlere de Kepez Çaylıoğluspor forması hediye etti.

Bu haber 7543 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler