Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Büşra Eczanesi dualarla açıldı

Büşra Eczanesi dualarla açıldı

Kdz.Ereğli’ye bağlı Süleymanbeyler Köyü’nde(Subaşı) işletmeciliğini Eczacı Büşra Vural’ın yaptığı Büşra Eczanesi düzenlenen törenle hizmete açıldı.

18.Kasım.2016 Cuma 19:44
A A A

Ereğli Haber - Kdz.Ereğli’ye bağlı Süleymanbeyler Köyü’nde(Subaşı) kısa süre önce hizmete giren ‘Büşra Eczanesi’ için 18 Kasım Cuma günü resmi açılış töreni yapıldı.
Kdz.Ereğli Final Temel Lisesi Müdürü Recep Vural’ın Eczacı kızı Büşra Vural tarafından hizmete alınan işletmenin açılışına Kdz.Ereğli İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır,  Süleymanbeyler Köyü Muhtarı Eyüp Marangoz, Başkan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel Başkan, bölge işadamları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, eğitimciler, işletmeci Büşra Vural’ın ailesi ve yakın arkadaşları ile birlikte çok sayıda köy sakini katıldı.
SUBAŞI’NA YAKIŞTI
Açılış öncesinde kısa bir konuşma yapan Eczacı Büşra Vural, mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan herkese teşekkür etti ve “zor bir süreçten sonra bu noktaya geldik ama çok şükür sonu güzel oldu. Devamının da güzel olmasını diliyor ve hep birlikte sağlıklı günlerde buluşmak dileğiyle hepinize tekrar teşekkür ediyorum.”dedi.
ÇAKIR: “BURALARIN GELECEĞİ ÇOK DAHA AYDINLIK OLACAK”
AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır da konuşmasında Eczacı Vural ve ailesini girişimlerinden dolayı kutlayarak, işletmenin hayırlı olması temennisinde bulundu. Çakır, merkezden uzak köylerde de işletmelerin ve yatırımların çoğalmasından duyduğu memnuniyetini ifade ederek, “buraların geleceği çok daha aydınlık olacak. İnşallah Ereğli-Devrek yoluyla Süleymanbeyler Köyü de daha canlı olacak ve cazibe merkezi haline gelecek.”diye konuştu.
Konuşmaların ardından okunan Kur’an’ı Kerim ve yapılan dua ile eczanenin açılışı İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz, AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır, Süleymanbeyler Köyü Muhtarı Eyüp Marangoz, işletmeci Büşra Vural ve Baba Recep Vural tarafından yapıldı.
Vural ailesinin misafirleri ile yakından ilgilendiği açılışta ikramlarda bulunuldu.

Bu haber 14002 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler